KOORDİNATÖR ARSLAN’DAN VEFA TOPLANTISI « Samandağ Ayna Haber

Kardeşim 1 tane 5 tane eklesen neyse sitenin anasını sikmeyin bu kadar aç gözlü olmayın 5 tane koy 4 tane koy kaldıran namerttir.

Şişlide Gece Hayatı

SON DAKİKA

KOORDİNATÖR ARSLAN’DAN VEFA TOPLANTISI

Bu haber 30 Mart 2022 - 9:59 'de eklendi ve 304 kez görüntülendi.

Ak Parti Hatay İl Yönetim Kurulu Üyesi Samandağ Koordinatörü Hasan Arslan, Ak Parti Samandağ İlçe yönetiminde görev almış, söz sahibi olmuş dava arkadaşlarıyla kahvaltı organizasyonunda bir araya geldi.

Samandağ Kent Park’ta gerçekleştirilen ahdı vefa organizasyonunda Koordinator Arslan konuşmasında; “Dava adamlığı herkese nasip olmaz ve geçmişi ile barışık olmayan hiçbir dava yol alamaz.

Bugün şanlı – şerefli geçmişimizin mimarları, bizi bugünlere taşıyan ve her daim başımın tacı önceki dönemlerde meşakkatli süreçlerde bizlere yol açan müstesna değerlerimizle bir araya geldik.

Tecrübe ve tavsiyeleri için teşekkür eder Vefa ve Dostlukları için de minnet ve şükranlarımızı sunarız.” İfadelerine yer verdi.

Gerçekleştirilen organizasyona Gçmiş dönem İlçe Başkanı Hıdırbey Mahallesi Muhtarı Selahaddin Yeter, Uzunbağ Belediyesi geçmiş dönem Belediye Başkanı Mehmet Süt, Parti Emektarı Geçmiş dönem İlçe Başkanı Metin Canbolat, Ak Parti Samandağ İlçe Koordinatör Yardımcısı Çamlıyayla Mahallesi Muhtarı Erhan Karakaya ve partiye emek veren bir çok üye katılım gösterdi.

Haber- Foto: Aslı Sağaltıcı