KIZILAY’DAN ANLAMLI İFTAR « Samandağ Ayna Haber

Kardeşim 1 tane 5 tane eklesen neyse sitenin anasını sikmeyin bu kadar aç gözlü olmayın 5 tane koy 4 tane koy kaldıran namerttir.

Şişlide Gece Hayatı

SON DAKİKA

KIZILAY’DAN ANLAMLI İFTAR

Bu haber 19 Nisan 2022 - 13:00 'de eklendi ve 203 kez görüntülendi.

Kızılay, Dünya Yetimler Gününde Yayladağı’ndaki yetimlere iftar programı düzenleyerek yüzlerini güldürdü. Ramazan ayının 15. Gününe denk gelen Dünya yetim gününde Kızılay Hatay Şubesi ve Yayladağı Kızılay temsilciliği ile Yayladağı’nda  500 yetim çocuk ve annelerine  hem iftar hemde etkinlik yaptı.

Yüzlerce çocuğun olduğu kampta iftar sevincinin yanında çocuklar için hazırlanmış etkinliklerde vardı. Palyaço gösterisi , çeşitli oyunlar, giyim yardımı, pamuk şeker , kitap ve meyve suyu, kek gibi ikramlarda bulunuldu.

Kızılay bu etkinliğiyle yüzlerce yetimin yüzünü güldürürken,  program için gerek destekte bulunun Kızılay üyeleri,  gerek bağış yapan hayırsever ve bağışçılara teşekkür eden Kızılay Hatay Şube Başkanı Ş.KudretÖzbakış;  Dünya yetim gününde bize bu hazzı ve sevinci yaşatmamıza vesile olan ve beraber eşlik eden tüm üyelerle daha çok mazlum, yetim ve ihtiyaç sahiplerinin yanlarında olacaklarını her geçen gün Gönüllülerle beraber daha güçlü ve daha fazla kapsamlarda hizmet edeceklerini söyledi.

Kızılay Yayladağı Temsilcisi Mehmet Kalkan ev sahipliğinde yapılan Programa Kızılay Hatay Şube başkanı Kudret Özbakış, Antakya Kızılay şube Başkanı İsmail Duyar,  Defne Kızılay Şube Başkanı Abdullah Sait Önal ve Kızılay Hatay Şube yönetimi katıldı.

Haber- Foto: Ümit Dadük Sağaltıcı