"KİTAP, 16 EKİM'DE TÜM TÜRKİYE'DE SATIŞA ÇIKACAK" | Samandağ Ayna Haber

Ahmet Kaya

SON DAKİKA

“KİTAP, 16 EKİM’DE TÜM TÜRKİYE’DE SATIŞA ÇIKACAK”

Bu haber 13 Ekim 2017 - 9:07 'de eklendi ve 77 kez görüntülendi.

 

Fox TV’de yayınlanan bir evlilik proğramına katıldıktan sonra, tüm Türkiye’ye adını duyuran Profesyonel Yaşam Koçu İskenderun’lu Cumali Miçooğulları, İlk kitabını yayımlamanın heyecanını yaşıyor.

Cumali Miçooğulları’nın, 61 ülkede geçen seyahatlerinden en ilginç olayları derlediği ilk kitabı “Miçolojik Dünya” 16 Ekim’de tüm Türkiye’de eş zamanlı olarak satışa çıkacak.

“TÜYAP Kitap Fuarında İmza Gününde Sevenleriyle Buluşacak”

Proje sorumlusu Başak Aydın’a katkılarından dolayı teşekkür eden Cumali Miçooğulları, İlk kitabı ile ilgili olarak şunları söyledi : “Martı Yayınları ile 3 kitaplık sözleşme imzaladık. İlk kitabım olan ‘Miçolojik Dünya’ 16 Ekim’de tüm Türkiye’de satışa çıkacak. İstanbul TÜYAP Kitap Fuarında imza gününde siz sevenlerimle buluşacağım ve sonra tüm Türkiye’yi dolaşacağım çok heyecanlıyım destek olan herkese teşekkürler.”

“Kitabını, çok sevdiği Babaannesine İthaf Etti”

“Miçolojik Dünya” adlı kitabında, otostopla yaptığı Ortadoğu gezisinde Ürdün’de yaşadığı kaçırılma olayını da tüm ayrıntılarıyla anlatan Cumali Miçooğulları, Kitabı çok sevdiği Babaannesi Bedia Miçooğulları’na ithaf ettiğini belirtti.

“61 Ülkedeki Seyahatlerinde İlginç Olayları Anlatıyor”

Kitabında, Amerika, Ürdün, Mısır, Rusya, Hong Kong ve Sudan’da gezip gördüğü yerleri anlatan Cumali Miçooğulları, bu gezilerinde başından geçen olayları da kaleme döktü.

“Hep ertelediğimiz, elimizden kaçırdığımız bir armağandı yaşamak”

Yazdığı kitabın hikayesini, “Bu buhranlı zamanlarda benim niteliğimi belirleyen ve belirleyecek olan da kendi boşluğuma atacağım can simiti de seyahat oldu. Altmışbir ülkeye farklı farklı araçlarla seyahat ettim. Fark ettim ki; daha sonra, daha sonra diyip hep ertelediğimiz elimizden kaçırdığımız bir armağandı yaşamak. Daha sonranın sonrası son nefesti. Onun için ertelemedim ben. Yaşım, biriktirdiğim paradan öte gördüklerimin ve hafızamı kurcalayan soruların toplamıydı. Diyalektik bir bütünlükle geçmiş ile geleceği buluşturma vaktidir şimdi” şeklinde ifade eden Cumali Miçooğulları, kitabının satışa çıkacağı günü heyecanla bekliyor.

Haber Merkezi

afdah.info

voir films