KISA FİLM YARIŞMASI İÇİN SON BAŞVURU 1 KASIM’DA - Samandağ Ayna HaberSamandağ Ayna Haber

Şişlide Gece Hayatı

şişli escort

SON DAKİKA

KISA FİLM YARIŞMASI İÇİN SON BAŞVURU 1 KASIM’DA

Bu haber 19 Ağustos 2016 - 14:54 'de eklendi ve 178 kez görüntülendi.

 5c1bcsDoğu Akdeniz Kalkınma Ajansı (DOĞAKA), Hatay Büyükşehir Belediyesi, Antakya Ticaret ve Sanayi Odası, Antakya Ticaret Borsası, Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi, Kahramanmaraş Ticaret ve Sanayi Odası, Kahramanmaraş Ticaret Borsası, Osmaniye Belediyesi, Osmaniye Ticaret ve Sanayi Odası ve Osmaniye Ticaret Borsası ile işbirliğinde, bölgemizdeki gıda/tarım konulu, sosyo-ekonomik yapının vurgulanarak kültürel değerlerin tanıtılması amacıyla, gıda- tarım temalı “Kısa Film Yarışması” düzenliyor.

 

Bölgemizde, DOĞAKA koordinasyonunda ikinci kez düzenlenecek olan Kısa Film Yarışması’nın ana teması “Gıda- Tarım” olarak belirlendi. Söz konusu Yarışma ile bölgemiz illeri olan Hatay, Kahramanmaraş ve Osmaniye illerindeki ekonomik, sosyal, kültürel potansiyelin ortaya çıkarılması ve görünürlüğünün artırılmasını hedeflenmektedir. Yarışma kapsamında değerlendirilecek olan eserlerde, gıda-tarım sektöründe üretim, ürün çeşitliliği, işleme, paketleme, satış ve markalaşmanın ön plana çıkarılması önceliklendirilmekte.

DOĞAKA, söz konusu Yarışma ile ilgili şu bilgileri verdi:

Bu sene ikinci kez düzenlenen Kısa Film Yarışmamıza katılım ücretsiz olup, ‘Gıda ve Tarım’ teması ile amatör ve profesyonel tüm ulusal ve uluslararası katılımcılara açıktır. ‘Kısa Film Yarışması’ başvurularımızın 20 Nisan – 01 Kasım 2016 tarihleri arasında Ajansımıza şahsen veya posta yoluyla iletilmesi gerekmektedir. Yarışmamızın sonuçlanmasının ardından, değerli jüri üyelerimizin katılımı ile düzenlenecek olan ödül törenimizde;

Birincilik ödülü alan eser sahibine 7.500 TL,

İkincilik ödülü alan eser sahibine, 5.000 TL,

Üçüncülük ödülü alan eser sahibine olan esere 2.500 TL ve

Özendirme Ödülü olarak da başarılı bulunan bir esere 1.000 TL ödül verilecektir.

‘Gıda- Tarım’ konulu Kısa Film Yarışmamız için son başvuru tarihi, 01 Kasım 2016 Salı günü saat 17.00 olarak belirlenmiştir.”