ÜST REKLAM

logo

reklam

“KIŞ GELİYOR, KONTEYNIRDA EĞİTİM REVA DEĞİL”

Avcılar(Karamenni) köyünde konteynırda eğitim gören çocukların durumunu gören Nebil Şat (Ebu Haşim) gazetemize ulaşarak gazetemiz aracılığıyla İlçe Kaymakamı Dr. Cahit Çelik’e seslendiler.

İlçemizde yıllarını nakliye sektörüne can vermekle harcayan Nebil Şat (Ebü Haşim), dün gazetemize ulaşarak, ‘Samandağ Kaymakamı Sayın Cahit Çelik’ten rica ediyoruz! Lütfen acilen el koyup insana yakışan dersliği en kısa zamanda Avcılar’daki öğrencilere kazandırın’ dedi.

Nebil Şat (Ebü Haşim), “Samandağ Avcılar (Karamenni) köyünde çocuklarımıza ilkel şartlarda konteynırda eğitim yaptırmak reva değildir. Samandağ İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’ne çağrımızdır,  2017 sürecine Anasınıf çocuklarımızın konteynırda eğitim yapmaları reva değildir.

Bu kabul edilemez! Bu günahtır !

Bu çocuklarımızı kışta soğukta konteynır eğitim yaptırtmaya mahkum ettirmek çağ dışı değil midir?

Samandağ’ın sevgi sempatisine mazhar olan Samandağ Kaymakamı Sayın Cahit Çelik’ten rica ediyoruz. Bu duruma lütfen acilen el koyup insana yakışan dersliği en kısa zamanda yapın, sizden talebimiz budur.

Avcılar’daki çocuklar, hepimizin çocuklarıdır.

Sayın Cahit Çelik’in bu sorunu en kısa zamanda çözeceğine inancımız tamdır. Sevgili Kaymakamım soğuklar gelmek üzere. bu çocukları görmezden gelemeyiz! Saygılarımla” dedi.

Haber: Ümit Sağaltıcı

Foto: Haber Merkezi

Share
740 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

8+4 = ?