KIRTASİYE DESTEĞİ SEVİNDİRDİ - Samandağ Ayna HaberSamandağ Ayna Haber

Şişlide Gece Hayatı

şişli escort

SON DAKİKA

  KIRTASİYE DESTEĞİ SEVİNDİRDİ

Bu haber 19 Eylül 2018 - 8:44 'de eklendi ve 387 kez görüntülendi.

 

2018 – 2019 Eğitim Öğretim döneminin başladığı şu günlerde İlçemiz hayırseverlerinden Mühendis Suphi Güzey’in girişimi ile ilçemize bağlı Çöğürlü İlkokulu öğrencilerine kırtasiye desteği gerçekleştirildi.

İlçemiz Kaymakamı Murat Kütük, İlçemiz Emniyet Müdürü Mustafa Ateş, Sahil Güvenlik Komutanı Adil Özdemir, Çöğürlü İlkokulu Müdürü Nevzat Fırıncıoğulları, Mühendis Suphi Güzey’in ablası Edibe Çatalkaya ve eşi Edip Çatalkaya çifti dağıtıma katılarak ğrencilerin sevinçlerine ortak oldular.

10.000 adet kırtasiye malzemesinin dağıtıldığı öğrencilere, eğitim ve öğretim hayatlarında başarılar dilendi.

Öğrenciler bizim sadece geleceğimiz değil, aynı zamanda Ayna’mızdır…

İlçemiz Kaymakamı Kütük, “öğrenciler bizim sadece geleceğimiz değil, aynı zamanda ayna’mızdır. Onlara en iyi ve en kaliteli şekilde bakmak bizim öncelikli görevimizdir. Bu anlamda eğitimde öğrencilerimizi ileri bir seviyeye taşımak için elimizden ne gelirse yapacağız. Ben öğrencilerimiz ve öğretmenlerimiz adına Mühendis Suphi Güzey’e gösterdiği duyarlı davranış ve desteğinden ötürü çok teşekkür ediyorum. Öğrencilerimize de okul hayatlarında başarılı yıllar geçirmelerini dilerim” ifadelerine yer verdi.

Kırtasiye malzemelerinin dağıtımının ardından Mühendis Güzey’in ablası ve eniştesi gazetemize konuştu.

Mühendis Güzey’in ablası Edibe Hanım, “biz böyle bir organizasyonun içinde bulunmaktan oldukça mutluyuz. Böyle güzel, faydalı şeyler yaptığı için kardeşim Suphi’ye teşekkür ederim. Kendisi sayesinde birçok çocuk çok mutlu oldu. Onların yüzündeki gülümsemeye sebep olabildiysek ne mutlu bize” ifadelerine yer verdi.

Haber- Foto: Hasan Dadük