KIR BAHÇEM ORGANİK ÜRÜNLERLE İLÇEMİZDE  - Samandağ Ayna HaberSamandağ Ayna Haber

Şişlide Gece Hayatı

şişli escort

SON DAKİKA

KIR BAHÇEM ORGANİK ÜRÜNLERLE İLÇEMİZDE 

Bu haber 10 Temmuz 2020 - 10:11 'de eklendi ve 443 kez görüntülendi.

 

Kır Bahçem Kahvaltılık – Süt Ürünleri ve Tavukçuluk kahvaltının vazgeçilmez tatları ve organik ürünleriyle İlçemiz Cumhuriyet Mahallesi Kilise Caddesi Aras Kargo yanında hizmete geçti.

İş yeri kurucusu iki çocuk annesi Derya Çalı Kudret, Kahvaltılık – Süt Ürünleri ve Tavukçuluk gibi bir sektöre özellikle corona sürecinde sağlıklı ve organik beslenmenin önemini duyurmak için adım attıklarını belirterek işletmesinde ev yapımı ürünleri de satışa sunduklarını belirtti.

Organik ürünlerin insan yaşamına birçok olumlu etkisi olduğunu ifade eden Kudret; “İşletmemizde Sağlık Bakanlığı’ndan onay almış marka ürünlerin yanı sıra kendi elimizle yaptığımız ev yapımı bal, polen, zeytinyağı, nar ekşisi, yeşil zeytin, tereyağı, mayalı peynir, yoğurtlu peynir, cam kavanozlarda zeytinyağlı vakumlanmış çökelek, günlük süt ve yoğurt, reçel ve salamura satışımız mevcuttur.

Biz Kır Bahçem ailesi olarak organik beslenmeye dikkat ediyor ve evimizde de kendi ürettiğimiz ürünleri tüketmekteyiz.  Vatandaşlarımızın bu anlamda içi rahat olsun, onlara katkı maddesi olmayan, temiz ve organik ürünler sunuyoruz.

Kahvaltılık ürünlerimizin yanı sıra tavuk, kuruyemiş ve sipariş üzerine el yapımı humus, soğuk meze gibi ürünleri de vatandaşlarımıza sunmaktayız.

Hepimizin bildiği gibi organik ürünlerin faydası saymakla bitmez. Bu anlamda organik ürünler üretmeye dikkat ediyoruz.

Bir örnek verecek olursam polen sabah çay ve süt ile birlikte tüketildiği zaman bağışıklık sisteminde ciddi şekilde iyileştirme yapmakta. Daha dinç ve zinde hissetmek için polen bal gibi şifalı ürünlerin arasında gösterilmekte.

Sağlıklı yaşama adım atmak isteyen vatandaşlarımıza organik ürünlerimizi tavsiye ediyoruz.

Son olarak belirtmek istiyorum, 100 TL alışverişte ev ve iş yerlerine servisimiz vardır. Sipariş vermek isteyen vatandaşlarımız 0534 688 52 42 numaralı telefondan bize ulaşabilirler. ” ifadelerine yer verdi.

Haber- Foto: Aslı Sağaltıcı