ÜST REKLAM

logo

reklam
18 Ekim 2019

KİMYON: ÇALIŞTAYA HAZIRIZ

Hatay Kent Konseyi Yürütme Kurulu üyeleri, 14 Ekim Pazartesi günü HATMEK’te toplantı düzenledi. Gerçekleştirilen toplantıya Hatay Kent Konseyi Başkanı Dr. Nevide Kimyon ve Hatay Kent Konseyi Yürütme Kurulu üyeleri katıldı.

19 Ekim Cumartesi günü düzenlenecek olan Hatay Kent Konseyi Ortak Akıl Çalıştayı öncesinde bir araya gelen üyeler, çalıştay hakkında planlamalar yaparak fikir alışverişinde bulundu.

“Çalıştayın daha başarılı ve faydalı geçebilmesi amacıyla bir araya geldik”

Çalıştayın daha başarılı ve faydalı geçebilmesi amacıyla yürütme kurulu üyeleri ile bir araya geldiklerini belirten Dr. Nevide Kimyon, Hatay’ın ekonomik, kültürel, sosyal açıdan değişim ve gelişimi için çalıştayın önemini vurguladı.

Kurum ve kuruluşlara aktarmak amacıyla eşleştirme çalışmalarını tamamladıklarını ve çalıştaya hazır olduklarını belirten Hatay Kent Konseyi üyeleri, kentin sorunlarını ve durumunu tartışmak, farkındalık yaratmak, çözüm mercileri ile dayanışmak, şehri ileriye taşıyacak konularda destek geliştirmek amacıyla ‘Ortak Akıl Çalıştayı’na herkesin katılımını beklediklerini dile getirdiler.

Share
233 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

3+1 = ?