KILIÇDAROĞLU'NUN MACERALARI: - Samandağ Ayna HaberSamandağ Ayna Haber

Ahmet Kaya

SON DAKİKA

  KILIÇDAROĞLU’NUN MACERALARI:

Bu haber 05 Temmuz 2017 - 9:03 'de eklendi ve 102 kez görüntülendi.

 

-Türkiye’de laiklik ayaklar altına alınırken, “Laiklik tehlikede, diyemem” dedi. 15 Temmuz’da AKP sıkışıp Atatürk posterlerini eline alınca, laiklik, demeye başlayınca Kılıçdaroğlu “laiklik mitingi” yaptı AKP’ye karşı.

– Ergenekon sürecinde yargıya, polise, askeriyeye sızmış Fetöcüler hukuku ayaklar altına alıp Atatürkçüleri hapislere tıkarken Kılıçdaroğlu, “Darbeciler varsa yargılansın” dedi, “Çözüm sandıkta, sokakta değil” dedi. Ama Atatürkçüler dışarı çıkıp kumpasçılar, PKK’lılar içeri alınınca “adalet yürüyüşü”ne kalkıştı.

– Partideki Atatürkçüleri tek tek partiden atarken adalet aklına gelmedi, üniversitelerdeki PKKcı “öğretim elemanları” hapse atılınca, “adalet” dedi.

Kılıçdaroğlu Amerika için adalet istiyor, Türk Milleti’ne değil. Zaten yürüyüşe başlarken “Dünyaya sesleniyorum” demişti, imdat, dedi Amerikan askerine… Irak’ta, Libya’da, Suriye’de Amerika’ya seslenip yardım isteyenler gibi. Saddam’ı, Kaddafi’yi, Esad’ı diktatör ilan eden, kurtar bizi Amerika, diyenler gibi Kılıçdaroğlu da Tayyip’i diktatör ilan etti dünyaya, yani Amerika’ya. Bu açık bir işgal davetidir ve iç savaş hazırlığıdır, yarım kalan Fetö darbesini “kontrollü bir darbe” ile tamamlama çabasıdır. İsteyen yürüsün ama yürüyenler yanlarında Fetöcüleri, Pkkcıları, Amerikancıları bulacaktır…ve de Türkiye bunlara geçit vermeyecektir… Türkiye bu saatten sonra Amerika’ya yenilmez dünya savaşı çıksa da, işgale kalkışsa da, atom bombası atsa da…

Türkiye Amerikancıları hapislere atıyor artık, evet, genel Başkan’ımız Doğu Perinçek’in dediği gibi adalet altın çağını yaşamaya başladı. Gladyo hapislere tıkılmaya başlandı ilk kez. Amerikancı olmanın suç sayılmaya başlandığı günlere girdik. Gladyo hapislere tıkılıyorsa bu hazine değerindedir. Adalet budur. 12 Mart’ın, 12 Eylül’ün, Maraş, Sivas olaylarının ardındaki Amerika’nın içerideki uzantıları hapislere tıkılıyor artık. Kısacası, Türkiye’de Amerika hapislere tıkılmaya başlandı. Altın değerinde olan budur. Doğu Perinçek’in dediğini buradan anlamak gerekir. Emperyalizme, Amerika’ya öfkesi olmayanlar bunu anlayamaz, anlamak istemez…

Josip Broz

Samandağ Vatan Partisi

İlçe Saymanı Mehmet düzel