ÜST REKLAM

logo

reklam
08 Mayıs 2017

“KILIÇDAROĞLU, BİRİLERİNİ GÖNDER VE BURADAKİ SORUNLARI GİDER” HAYKIRIŞI

İlçemizde gazetemiz Yazı İşleri Müdürü Ümit Sağaltıcı’ya Samandağ Belediye Başkanı Mithat Nehir tarafından yapılan suç duyurursunu kınayan Ziraat Odası Başkanı Selim Kamacı, ‘Basın olmazsa olmazımız, bizim için çok önemlidir’dedi. Kamacı konuşmasında CHP Genel Başkanına seslendi.

Kamacı gazetemiz haber merkezine gerçekleşen konuşmasında, “demokrat bir insan için basın çok önemlidir. Ancak biz bunu ilçemizde göremiyoruz.  İlçemizde demokrat geçinen halkın partisinden aday olmuş ve partiden seçilen bu arkadaşımız maalesef bütün basını kendi bünyesine alarak susturmaya çalışmıştır.

Bu teklifini reddeden, halka doğruları sunan, halkı bilinçlendiren, doğruları yazan Ayna Gazetesi sahibi kardeşimiz Ümit hanım, doğruları yazdığı için bu süreci yaşamıştır.

Ben burada dava açıldı diye çok önemsemiyorum. Zira bu davadan çok şey bir şey çıkmayacak. Sonuç itibariyle doğrular yazmış buradan bir şey çıkmayacağının görüşündeyim. Ancak biz sesimizi daha farklı yerlere duyurmak zorundayız. Yıllardır bu ilçe Cumhuriyet Halk Partisine oy verdi. Korkusundan değil. Kesinlikle ve kesinlikle değil. Aptal olduğundan hiç değil. Bilakis zeki olduğundan, onurlu ve şerefli olduğundan dolayı CHP’ye oy verdi. Ancak CHP sürekli bu tür adaylarla bu memleketi cezalandırmıştır. Ben burada Sayın Kılıçdaroğlu başta olmak üzere yerel yönetimlerden sorumlu olan kişiler  kimse gelsinler sadece buraların yemeklerini, balıklarını veya içkilerini içtikten sonra Ankara’ya gitmeleri çok önem arz etmiyor. Gelsinler bu tür halkla görüşmeler yapsınlar ve bizim ne kadar muzdarip olduğumuzu, yolsuzluklar içerisinde yüzdüğümdü anlasınlar. Tekrar söylüyorum Kılıçdaroğlu %98.50 hayır oyu verdik hiçbir şekilde korkmuyoruz. Onurumuzla verdik, yarında vereceğiz hep vereceğiz ancak bunu senin için değil halkımızı, şehrimizi ve kendimizi korumak için verdik. Partinden birilerini gönder ve buradaki sorunları gider.

Ümit kardeşimizin yanındayız bu davadan hiçbir şey çıkmayacağına inanıyorum. Yerel ve ulusal gazetecilere teşekkür ediyorum. Hepinizi saygıyla selamlıyorum”dedi.

 

Share
646 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

8+4 = ?