logo

reklam

KEPLER HEYECANLA ATILDI

İlçemizde eğitim kurumlarından önemli eğitim kurumlarından biri olan Özel Elit Bilgi Temel  Lisesi, mezun öğrencileri için kep atma töreni düzenledi. Mezun öğrenciler diploma aldı, kep fırlattı. Geçtiğimiz günlerde Sandal Kafe’de gerçekleşen törene Okul İdaresi, veliler, öğretmenler, öğrenciler ile diğer davetliler katıldı.

Okul yönetimi yaptığı konuşmada, “bu gençlerimizi yetiştiren başta okul idarecileri olmak üzere tüm öğretmenlerimize, eğitime katkılarından dolayı siz değerli velilerimize teşekkür ediyorum. Sevgili öğrenciler, sizleri ileriki yıllarda kendi ayakları üzerinde durabilen, akademik başarının yanında değerlerine sahip çıkan, yaşayan ve yaşatan, toplumda saygın bir yer edinmiş iyi bir insan olarak görmek bizleri sevindirecek ve mutlu edecektir. Sizlere ileriki hayatınızda sağlıklı, mutlu ve başarılı bir hayat diliyorum. Yolunuz da, bahtınız da açık olsun” ifadeleri kullanıldı.

Daha sonra, törene katılan protokol üyeleri tarafından öğrencilere mezuniyet cübbeleri giydirildi ve belgeleri dağıtıldı. Öğrenciler müzik eşliğinde keplerini attılar.

Haber-Foto:Hasan Dadük

Share
196 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

1+7 = ?