ÜST REKLAM

logo

reklam

KAYRA ŞENOCAK’TAN, BAŞKAN ERYILMAZ ‘A ZİYARET

Usta oyuncu Kayra Şenocak, Samandağ Belediye Başkanı Av. Refik Eryılmaz’ı ziyaret etti.

Samandağ Belediyesi ve By Aslan Sanat Merkezi’nin katkılarıyla, By Aslan Sanat Merkezi’nde sahne alan ‘’Seni Unutmak İstemedim ki’’ isimli tiyatro oyunu için Samandağ’a gelen Kayra Şenocak, Samandağ Belediye Başkanı Av. Refik Eryılmaz’ı makamında ziyaret etti.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Eryılmaz, bu tür kültür sanat çalışmalarını Samandağ’da daha fazla görmek istediklerini ifade ederek Samandağ’ın tanıtımına yapmış olduğu katkılardan dolayı Usta oyuncu Kayra Şenocak ‘a çiçek takdim etti.

Şenocak Samandağ Kadın Girişimi Kooperatifini De Unutmadı

Usta oyuncu Kayra Şenocak, Başkan Eryılmaz’ ı ziyaretinden sonra Samandağ ‘da ilk defa Kurulan Samandağ Belediyesi Kadın Girişimi Kooperatifi Üretimevi’ni ziyaret etti.

Ziyaret esnasında Samandağ Belediyesi Meclis Üyesi Atiye Sönmez Erdoğdu ve By Aslan Sanat Merkezi kurucusu Yusuf Aslan da eşlik etti.

Usta oyuncu Şenocak, Samandağ’ da çok değerli bir projeye imza atıldığını ve bu çalışmaların Samandağ’ın ulusal platformda adını duyurmaya yönelik çok ciddi katkı sunacağını ifade ederek Samandağlı girişimci kadınların yapmış olduğu ürünleri inceledi.

Yapılan çalışmaları çok başarılı bulan Şenocak, Samandağ Belediyesi Meclis Üyesi Atiye Sönmez Erdoğdu ‘ya misafirperverliklerinden dolayı teşekkür etti.

Haber – Foto: Hasan Dadük

Share
257 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

5+9 = ?