ÜST REKLAM

logo

reklam
27 Eylül 2017

KAYNAŞMA TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİ

Kültür Temel Lisesi, Veliler Buluşması Gerçekleşti…

İlimiz ve ilçemizde faaliyet gösteren önemli eğitim kurumlarından Kültür Temel Lisesi etkinlikleri ile fark yaratmaya devam ediyor. Her eğitim öğretim yılı başında gerçekleştirilen veli – öğrenci – öğretmen tanışma, kaynaşma toplantısı bu yılda yoğun katılım ile gerçekleşti.

Kültür Temel Lisesi Kurucuları Ali Girişken ve Sibel Güzelmansur önderliğinde tüm öğretmenlerin velileri kapıda karşıladıkları program renkli görüntülere sahne oldu.

Kültür Temel Lisesi Kurucuları Ali Girişken, Sibel Güzelmansur, Antakya Kültür Temel Lisesi Müdürü Ahmet Hamdi Ayda, Antakya Kültür Temel Lisesi Müdür Yardımcısı İbrahim Bayırlıoğlu, Antakya Kültür Temel Lisesi Okul Aile Birliği Başkanı Dilek Pınarbaşı ve öğretmenlerin tam kadro katıldıkları programda ilk olarak veliler sınıf öğretmenleri ile toplantı yaptılar.

Çalan ders zili ile sona eren toplantı sonrasında okul bahçesinde kendileri için özel hazırlanan bölüme geçen veliler burada Okul yöneticileri ve öğretmenlerle tanışarak sunulan ikramlar eşliğinde sohbet etme imkanını buldular.

Veli – öğrenci – öğretmen tanışma ve kaynaşma etkinliğinin gördüğü yoğun ilgiden duydukları memnuniyeti dile getiren Kültür Temel Lisesi Kurucularından Sibel Güzelmansur yaptığı açıklamasında, “Hatay Kültür Eğitim Kurumları 2017-2018 eğitim-öğretim yılının veli tanışma ve kaynaşma toplantısını yoğun katılım ile gerçekleştirmenin heyecanını yaşıyoruz. Toplantı öncesinde rehberlik birimimiz tarafından yıl içerisinde yapılacak çalışmaları içeren “Veli Rehberim” kitapçığını velilere dağıtılarak, sunum gerçekleştirildi. Yönetim kurulumuz toplantının amacının Eğitimde başarının okul öğrenci ve aile arasındaki dayanışmanın sağlanması, iletişimin güçlendirilmesi, etkinlik faaliyetlerinde ailenin destekleyici yaklaşımı ile elde edileceği ifade edildi. Toplantıya katılım gösteren tüm velilerimize teşekkür ediyor, 2017-2018 eğitim-öğretim yılının öğrenci ve öğretmenlerimiz için hayırlı ve başarılı bir yıl olmasını temenni ediyorum” dedi.

Düzenlenen tanışma ve kaynaşma programından duydukları memnuniyet adeta gözlerinden okunan veliler, böylesine güzel bir program düzenlediklerinden dolayı Kültür Temel Lisesi yöneticilerine ve Öğretmenlerine teşekkür ettiler. Günü ölümsüzleştirmek adına Kültür Medya ekibinin fotoğrafçılarına bol bol fotoğraf çektiren veliler kendilerine uzatılan Kültür TV mikrofonuna duygu ve düşüncelerini ifade ettiler.

 Haber-Foto:Ali Doğru

 

Share
561 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

2+5 = ?