KAYMAKAM KÜTÜK’TEN ŞEHİT YAKINLARINA İFTAR « Samandağ Ayna Haber

Kardeşim 1 tane 5 tane eklesen neyse sitenin anasını sikmeyin bu kadar aç gözlü olmayın 5 tane koy 4 tane koy kaldıran namerttir.

Şişlide Gece Hayatı

SON DAKİKA

KAYMAKAM KÜTÜK’TEN ŞEHİT YAKINLARINA İFTAR

Bu haber 22 Nisan 2022 - 16:58 'de eklendi ve 190 kez görüntülendi.

Samandağ İlçe Kaymakamı Murat Kütük, ilçemizde ikamet eden şehit aileleri ve gazilerimizle iftar yemeğinde bir araya geldi.

15 Nisan 2022 Cuma günü Truva Life Otelde verilen iftar yemeğine İlçe Kaymakamı Murat Kütük, Cumhuriyet Başsavcısı  Abdullah Fatih Bildik, Jandarma Komutanı Binbaşı Ömer Kartaler, Emniyet Müdürü  Asuman Karacık, SYDV Müdürü Uzay Fırıncı , Şehit yakınları ve Gaziler katıldı.

İlçe Kaymakamı Sayın Murat Kütük  yaptığı konuşmasında; “Ne mutlu bize ki, tarihimiz boyunca vatanımız bayrağımız için şahadet şerbetini içmiş, kendilerini siper edip Gazi olmuş kahramanlara sahibiz. Onların yaptıklarından dolayı bugün, bulunduğumuz hareketli coğrafyada şanlı bayrağımızın gölgesinde hür demokratik ülkenin vatandaşı olmanın gururunu yaşayabiliyoruz. Birlik ve beraberlik, karşılıklı dayanışma ve hoşgörü duygularının yaşandığı Ramazan ayında vatanları uğruna canlarını feda eden Aziz Şehitlerimizi rahmetle, Kahraman Gazilerimizi şükranla anıyorum’ dedi.

Haber- Foto: Rizan Sağaltıcı