KAYMAKAM KÜTÜK’TEN MİNİK ÖĞRENCİLERE JEST « Samandağ Ayna Haber

Kardeşim 1 tane 5 tane eklesen neyse sitenin anasını sikmeyin bu kadar aç gözlü olmayın 5 tane koy 4 tane koy kaldıran namerttir.

Şişlide Gece Hayatı

SON DAKİKA

KAYMAKAM KÜTÜK’TEN MİNİK ÖĞRENCİLERE JEST

Bu haber 26 Nisan 2022 - 19:12 'de eklendi ve 229 kez görüntülendi.

Samandağ İlçe Kaymakamı Murat Kütük, her sene 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramında gerçekleştirilen çocuklara makam devrine farklı bir soluk getirdi.

Kaymakam temsili olarak kaymakamlık yapacak öğrenciyi koruma ve şoförünü göndererek okuldan aldırdı. Kaymakam Kütük’ün küçük öğrenciye yaptığı bu jest okulda büyük bir mutluluk yarattı. Samandağ Çöğürlü İlkokulu öğrencilerinin mutluluğu görülmeye değerdi.

Samandağ İlçe Kaymakamı Murat Kütük, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı münasebetiyle makamını Yudum Bolat’a devretti. Temsili Makama oturan küçük Kaymakam, İlçenin yönetimini üstlenip, İlçenin sorunlarına değindi.

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlamaları çerçevesinde, Çöğürlü İlkokul Müdürü Nevzat Fırıncıoğulları, Okul Öncesi Öğretmeni Durdane Arıkan, Okul öğrencilerinden Yudum Bolat, Tunç Dağ, Doğa Durğun İlçe Kaymakamı Murat Kütük’ ü  makamında ziyarete geldiler. Makam aracı ile okuldan alınan öğrencileri Hükümet Konağı önünde karşılayan Kaymakam Kütük’e öğrenciler çiçek takdim ettiler.

Temsili Kaymakam, 23 Nisan hakkındaki görüşlerini sorması üzerine ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren İlçe Kaymakamı Kütük; Ülkemizin en değerli varlıkları olan siz çocuklar;  geleceğimizin güvencesi, yaşam sevincimiz ve umudumuzsunuz. Sizlere düşen görev, bilime ve gelişen teknolojilere açık, okuyan, sorgulayan, araştıran ve bunlarla birlikte düşünen ve düşündüklerini düzgün bir şekilde ifade edebilen, dürüst, çalışkan ve başarılı fertler olmaktır. Bu görevi en güzel şekilde yapacağınıza ve bu mirasa en güzel şekilde sahip çıkacağınıza olan güvenimiz tamdır.” dedi.

İlçe Kaymakamımız Sayın Murat KÜTÜK, kendisini ziyaret eden öğrencileri hediyelerle uğurladı. Makam aracı ile gelen öğrenciler tekrar makam aracı ile okullarına döndüler.

Haber- Foto: Aslı Sağaltıcı