KAYMAKAM KÜTÜK’TEN BAYRAM MESAJI « Samandağ Ayna Haber

Kardeşim 1 tane 5 tane eklesen neyse sitenin anasını sikmeyin bu kadar aç gözlü olmayın 5 tane koy 4 tane koy kaldıran namerttir.

Şişlide Gece Hayatı

SON DAKİKA

KAYMAKAM KÜTÜK’TEN BAYRAM MESAJI

Bu haber 12 Temmuz 2022 - 10:37 'de eklendi ve 51 kez görüntülendi.

Samandağ İlçe Kaymakamı Murat Kütük Kurban Bayramı dolayısıyla vatandaşların bayramını kutlayan bir mesaj yayınladı.

Kaymakam Kütük mesajında; “Toplum olarak paylaştığımız ortak değerlerimizden olan bayramlar, yardımlaşma ve dayanışma duygularının yoğun olarak yaşandığı özel günlerdir. Kırılan gönüllerin onarıldığı, dargınlıkların unutulduğu, kaynaşma ve birlik olma duygularının perçinlendiği bayramlarımız, geçmişte olduğu gibi bugün de millet olarak bizler için müstesna bir yere sahiptir. Milletimizi güçlü kılan büyük medeniyet geleneğimizin, derin kültürel varlığımızın ve manevi değerlerimizin kazandırdığı dayanışma ruhu sayesinde başına gelen her türlü felaketi ve olumsuzluğu, hoşgörü ve kardeşliğe verdiği değer ile bertaraf eden aziz milletimizin gelecek nesillere bırakacağı en büyük armağan, özgürce ve kardeşçe kutlanacak bayramlar olacaktır.

Yüklediğimiz anlam ve verdiğimiz değerle daha bir önem kazanacak olan Kurban Bayramının huzur, güven ve sağlık içinde geçmesi en büyük temennimizdir.

Manevi zenginliğimiz olan Kurban Bayramının karşılıklı dayanışma, yardımlaşma ve hoşgörü duygularının pekiştirilmesine vesile olması dileğiyle; değerli Samandağ Halkının Bayramını en samimi duygularla kutlar, vatanları uğruna canlarını feda eden Aziz Şehitlerimizi rahmetle, Kahraman Gazilerimizi şükranla anar, selam ve saygılarımı sunarım” dedi.

Haber- Foto: Rizan Sağaltıcı