ÜST REKLAM

logo

reklam
06 Haziran 2017

KAYIKÇI, TEOG BAŞARISINI AÇIKLADI

 

 

Cumhuriyet Orta Öğretim Okul Aile Birliği dün okul binasında toplandı. Okul Aile Birliği Başkanı Gazi Kayıkçı TEOG’ta başarı gösteren ilk 10 ismi açıkladı.

Okul Müdürü Yapar, ödüllendirdi…

Okul Aile Birliği Başkanı Kayıkçı, açıklamasında; “yeni Binasına taşındığından beri birçok başarılara imza atan okulumuz, bu yıl yapılan TEOG sınavında başarısını arttırmıştır. Okulumuzda 3 öğrenci 120 sorunun tamamını doğru cevaplamış 700 tam puan almış, 5 öğrenci de sadece 1 yanlış yapmıştır. Bu öğrencilerimize ödülleri, Okul Müdürü Halis Yapar tarafından verilmiştir. En az 5 öğrencimizin Fen lisesine yerleşmesini bekliyoruz. Önümüzdeki yıllarda Cumhuriyet Ortaokulunun bu başarılarını daha da ileriye taşıyacağına inanıyoruz. Bu başarının sağlanmasında emeği geçen idare, öğretmen, öğrenci ve velilerimize okul aile birliği olarak sonsuz teşekkürler ediyoruz” dedi.

Tam puan alan öğrencilerin adlarını açıklayan Kayıkçı, “Çiğdem Çerkes 120 Tam Puan, Nazar Übeyitoğulları 120 Tam Puan, Ceylan Demir 120 tam puan sadece bir yanlışla 2. Olan öğrencilerimiz; Burcu Demir, Zeynep Elçin Doğru, Cem Eren Su, Yusuf Zubari, Buse Eryılmaz, Kamil Koray Eryılmaz, Melena Doğru Adlı Öğrencilerimizde 1 yanlış yaparak 2. Olmuşlardır” İfadelerine yer verdi.

Haber-Foto:Ümit Sağaltıcı

 

Share
1302 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

5+1 = ?