KAVŞAKLARDA DÖNÜŞLERE DİKKAT - Samandağ Ayna HaberSamandağ Ayna Haber

Ahmet Kaya

SON DAKİKA

KAVŞAKLARDA DÖNÜŞLERE DİKKAT

Bu haber 05 Temmuz 2017 - 9:07 'de eklendi ve 100 kez görüntülendi.

 

 

İlçemiz Cumhuriyet Mah. Ali İsmail Korkmaz Köprüsü Favvar Mevki bölgesinde geçtiğimiz hafta sonu trafik kazası meydana geldi.

Trafik Kazası,  Yeşilada yol güzergâhından, Ali İsmail Korkmaz köprüsüne dönen aracın, Antakya istikametinden, Yeşilada güzergâhına ilerleyen motosiklete çarpması sonucu gerçekleşti. Alınan bilgiye göre kazada ölen ya da yaralanan olmadı, ama kavşak olması bakımından Samandağ’ın önemli ve riskli bölgesinde gerçekleşen kaza etraftaki insanları korkuttu. Kazayı gören diğer sürücüler ve bölgenin esnafı hemen yardıma koştu. Olay üzerine bölgede bulunan vatandaşlar durumu polis ve sağlık ekiplerine bildirdiler.

İlçemizde çok sık karşılaştığımız bu ve bunun gibi trafik kazaları, trafik kurallarına uyulmamasından kaynaklı gerçekleşmektedir. İlçemizde can ve mal kaybının oluşmaması için trafik kurallarına uyulması büyük bir önem taşımaktadır. Bu anlamda trafik kurallarına uymamız, uymayanları da uyarmamız gerekmektedir. Bu konu üzerine bütün İlçemiz halkının büyük bir duyarlılık göstermesi gerekir.

Haber-Ali Doğru