KARNE HEYECANI İLÇEDE HERKESİ SARDI « Samandağ Ayna Haber

Kardeşim 1 tane 5 tane eklesen neyse sitenin anasını sikmeyin bu kadar aç gözlü olmayın 5 tane koy 4 tane koy kaldıran namerttir.

Şişlide Gece Hayatı

SON DAKİKA

KARNE HEYECANI İLÇEDE HERKESİ SARDI

Bu haber 26 Ocak 2022 - 11:01 'de eklendi ve 199 kez görüntülendi.

2021-2022 Eğitim Öğretim Yılının 1. Dönemi sona erdi. Öğrenciler hem karnelerine hem de ara tatillerine kavuştu.

İlçemizde Şehit Teğmen Ali Emre Fırıncıoğulları İlkokulu İlçemizde gerçekleşen karne dağıtım törenine ev sahipliği yaptı.

Samandağ İlçe Kaymakamı Murat Kütük’te öğrencilerin karne heyecanına ortak oldu.

İlçe Kaymakamı Kütük, karne dağıtım törenin ardından öğrencilerle sohbet ederek ders durumlarını sordu.

Sınıfları dolaşarak öğrencilere karneleri ile birlikte hediyeler dağıtan Kaymakam Kütük; “Çocuklarımızın başarısının, doğru birer insan olarak yetişmelerinin sadece kendilerinin değil hepimizin geleceğini doğrudan etkileyeceğinin bilincindeyiz. Unutmayalım ki bütün çocuklar zekalarıyla başarılı olmaya adaydır. Onları başarılı ya da başarısız yapan öğrendikleridir. Burada sadece akademik bilgiyi ifade etmiyorum. Asıl önemli olan çocuğun kendine güvenmeyi, sevgiyi, hoşgörüyü, anlayışı öğrenebilmesidir. Sevgi, hoşgörü, anlayış üzerine kurulmayan hiçbir başarı gerçek başarı değildir. Çocuklarımızı eğitirken onların ahlaki değerlerle donatılmasında büyük emekleri olan değerli öğretmenlerimize ve her durumda yanlarında olan velilerimize teşekkürü bir borç bilirim.  Öğrencilerimize yarıyıl tatillerinde bol bol dinlenmelerini ve kitap okumalarını öneririm. Hepinize iyi tatiller diliyorum.” dedi.

Haber- Foto: Aslı Sağaltıcı