ÜST REKLAM

logo

reklam
15 Kasım 2016

KARABÖRK: ULUSÇA HASRET KALDIĞIMIZ HUZUR TABLOSUNU HATAY’DA GÖRDÜM

4d1166962d51e8d2fabdff77f3686bd7

KARABÖRK: ULUSÇA HASRET KALDIĞIMIZ HUZUR TABLOSUNU HATAY’DA GÖRDÜM

Hatay Gazeteciler Cemiyeti Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Yetişen, yönetim kurulu üyeleri ve basın mensupları bugün Hatay İl Emniyet Müdürü Kamil Karabörk’ü makamında ziyaret ettiler.

YETİŞEN: GENİŞ BİR AİLEYİZ

Ziyarette Başkan Yetişen, Hatay Gazeteciler Cemiyeti hakkında il Müdürü Karabörk’e bilgi vererek, “Biz Hatay Gazeteciler Cemiyeti olarak geniş bir aileyiz. Basın mensubu arkadaşlarım adına sizlere hoş geldiniz demek istiyorum. Görevinizde başarılar diliyoruz. Çalışma süreniz içerisinde sizlerle birlikte görev yapmanın sevincini yaşıyoruz” dedi.

KARABÖRK: HATAY’A VE HATAY HALKINA HİZMET ETMEKTEN ONUR DUYUYORUM

Hatay İl Emniyet Müdürü Kamil Karabörk kabulde ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “İçişleri Bakanlığı tarafından hazırlanan Emniyet Müdürleri kararnamesi ile Hatay iline atanmış bulunuyorum. İlinizde çok güçlü bir topluluğunu görmekten büyük bir mutluluk duyduğumu ifade etmek isterim. Toplumun sesi, gözü, kulağı basın mensubu arkadaşlarımızla birlikte görev yapacağız. Bu süre içerisinde Hatay İl Emniyet Müdürü olarak basın mensubu arkadaşlarımızla karşılıklı olarak kamu görevlerini yerine getireceğiz. Bilindiği üzere güvenlik güçleri de basın mensupları da kamu görevi yapıyorlar. Hatay’da bundan sonraki süreçte polis ve gazeteci olarak birlikte görev yapacağız. Devlet memuru olarak her zaman devletimizin, milletimizin hizmetindeyim. Bu şehirde sevgi, barış, kardeşlik ve hoşgörü ikliminin hakim olmasından büyük bir memnuniyet duyuyorum. Hatay; bugün Türkiye’nin ve dünyanın özlediği tabloyu yaşıyor. Hatay’a ve Hatay halkına hizmet etmekten büyük bir onur ve gurur duyuyorum. Tüm halkımıza sevgi ve saygılarımı sunuyorum” diye konuştu.

Share
601 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

4+3 = ?