KARA, OİSD BAŞKANLIĞINA SEÇİLDİ « Samandağ Ayna Haber

Kardeşim 1 tane 5 tane eklesen neyse sitenin anasını sikmeyin bu kadar aç gözlü olmayın 5 tane koy 4 tane koy kaldıran namerttir.

Şişlide Gece Hayatı

SON DAKİKA

KARA, OİSD BAŞKANLIĞINA SEÇİLDİ

Bu haber 01 Nisan 2022 - 13:52 'de eklendi ve 243 kez görüntülendi.

İlimizin tanınmış ve sevilen iş insanlarından Has Turizm’in Yönetim Kurulu üyesi Ayhan Kara, Otobüs İşletme Sahipleri Derneği OİSD 1. Olağan Genel Kurulunda başkanlık görevine getirildi.

Konu üzerine Kara yaptığı açıklamada; “Türkiyenin 7 bölgesinden 86 şirketin üyesi olduğu Otobüs İşletme Sahipleri Derneği OİSD 1. Olağan Genel Kurulu’nu 29 Mart 2022’de yaptı. Çarşaf listeyle şeffaf ve demokratik şartlarda girdiğimiz seçimde başkanlık görevine layık görüldüm. Karayolu Yolcu Taşımacılığı Sektörü için olağanüstü bir çaba sarf edeceğiz, her şey güvenli ve konforlu seyahatler için…” ifadelerine yer verdi.

Yönetim Kurulunun ise; 1- Ayhan Kara – Has Turizm, 2- Ahmet Bababalım – Pamukkale, 3- Aslan Aydemir – Lüks Artvin, 4- Ertuğrul Sarıhan – Kontur, 5- Haluk Şenpolat – Esadaş, 6- İrem Bayram – Bestvan, 7- Kemal Soğancı – Varan, 8- Mehmet Özkeleş – Ben Turizm, 9- Mustafa Tekeli – Tokat Seyahat, 10- Serdar Karataş – Fındıkkale, 11- Sönmez İkde – Beydağı isimlerinden oluştuğu ifade edildi.

Haber- Foto: Rizan Sağaltıcı