KAPO’DAN ŞAMPİYONLARA TEŞEKKÜR HEDİYESİ « Samandağ Ayna Haber

Kardeşim 1 tane 5 tane eklesen neyse sitenin anasını sikmeyin bu kadar aç gözlü olmayın 5 tane koy 4 tane koy kaldıran namerttir.

Şişlide Gece Hayatı

SON DAKİKA

KAPO’DAN ŞAMPİYONLARA TEŞEKKÜR HEDİYESİ

Bu haber 02 Mart 2017 - 11:57 'de eklendi ve 762 kez görüntülendi.

 

Samandağ İlçe Milli Eğitim Müdürü Hilmi Kapo, Hatay liseler arası voleybol turnuvasında ilçemizi temsil eden ve şampiyon olan Samandağ Atatürk Anadolu Lisesi Kız voleybol takımını ziyaret ederek bu başarılarından dolayı kendilerine teşekkür etti ve hediyelerini verdi.

Kapo, ilçemizi temsil ederek şampiyonluğa ulaşan, bu şampiyonluk ile ilçemize gurur yaşatan Samandağ Atatürk Anadolu Lisesi kız voleybol takımını tebrik ederken, sportif faaliyetlerde başarı elde eden öğrencilerin derslerinde de aynı başarıyı gösterdiğinden kuşku duymadığını belirtti.

İlçe Milli Eğitim Müdürü Hilmi Kapo, ”sportif faaliyetlerde başarı elde eden öğrenciler, derslerde de başarılı olur” ifadelerini kullanırken öğrenci velilerine de seslendi.

Kapo, velilere seslendiği konuşmasında şu ifadelere yer verdi; ”öğrencilerimiz kendilerinden bekleneni yaptı. Kültürel ve sportif faaliyetlerde başarılı olan, derslerde de başarılı olur. Özellikle velilerden isterim ki öğrencilere sportif ve kültürel faaliyetlerde de destek olsunlar. Çünkü öğrencilerimiz kültürel ve sportif faaliyetlerle uğraşırlarsa derslerinde de başarılı olurlar, bu faaliyetlerle sosyalleşirler ve hayatları anlam kazanır”

Şampiyon takıma hediyelerini takdim ettikten sonra 12. sınıf öğrencilerine moral motivasyon aşılamak için öğrencileri ziyaret eden Samandağ İlçe Milli Eğitim Müdürü Hilmi Kapo, yaklaşan YGS öncesi öğrencilere başarılar diledi.

Haber-foto:Ali doğru