ÜST REKLAM

logo

reklam
02 Mart 2017

KAPO’DAN ŞAMPİYONLARA TEŞEKKÜR HEDİYESİ

 

Samandağ İlçe Milli Eğitim Müdürü Hilmi Kapo, Hatay liseler arası voleybol turnuvasında ilçemizi temsil eden ve şampiyon olan Samandağ Atatürk Anadolu Lisesi Kız voleybol takımını ziyaret ederek bu başarılarından dolayı kendilerine teşekkür etti ve hediyelerini verdi.

Kapo, ilçemizi temsil ederek şampiyonluğa ulaşan, bu şampiyonluk ile ilçemize gurur yaşatan Samandağ Atatürk Anadolu Lisesi kız voleybol takımını tebrik ederken, sportif faaliyetlerde başarı elde eden öğrencilerin derslerinde de aynı başarıyı gösterdiğinden kuşku duymadığını belirtti.

İlçe Milli Eğitim Müdürü Hilmi Kapo, ”sportif faaliyetlerde başarı elde eden öğrenciler, derslerde de başarılı olur” ifadelerini kullanırken öğrenci velilerine de seslendi.

Kapo, velilere seslendiği konuşmasında şu ifadelere yer verdi; ”öğrencilerimiz kendilerinden bekleneni yaptı. Kültürel ve sportif faaliyetlerde başarılı olan, derslerde de başarılı olur. Özellikle velilerden isterim ki öğrencilere sportif ve kültürel faaliyetlerde de destek olsunlar. Çünkü öğrencilerimiz kültürel ve sportif faaliyetlerle uğraşırlarsa derslerinde de başarılı olurlar, bu faaliyetlerle sosyalleşirler ve hayatları anlam kazanır”

Şampiyon takıma hediyelerini takdim ettikten sonra 12. sınıf öğrencilerine moral motivasyon aşılamak için öğrencileri ziyaret eden Samandağ İlçe Milli Eğitim Müdürü Hilmi Kapo, yaklaşan YGS öncesi öğrencilere başarılar diledi.

Haber-foto:Ali doğru

Share
1591 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

3+6 = ?