logo

reklam
05 Ekim 2018

KAPI, MUHTAR ADAYI OLDUĞUNU AÇIKLADI

Samandağ Belediyesi Meclis Üyesi Habib Kapı, Değirmenbaşı Mahallesi’nde bulunan Değirmenbaşı Ortaokulu, Değirmenbaşı Sağlık Ocağı ve Değirmenbaşı’nda türbeye giden sokağın eskimiş parkelerinin sökülerek beton asfalt çalışmasına geçildiğinin altını çizdi.

Meclis Üyesi Kapı gerçekleştirdiği çalışmayla ilgili yaptığı açıklamada; “ Samandağ’ımıza hizmet etmek için siyasete girdim. Bugün itibarı ile Samandağ Belediyesi Meclis üyesi olarak Samandağ’a hizmet etmenin gururunu yaşıyorum. Bu sokağımızı daha önce çabalarımızla parke taşı yapmıştık, parkelerin yıpranması sonucu vatandaşlarımızın daha rahat ulaşım sağlamaları için beton asfalt çalışması gerçekleşmesi yönünde girişimlerimiz oldu. Bu girişimlerimiz sonuç verdi. Hatay Büyükşehir Belediyesi ve Samandağ Belediyesi’nin çalışmalarıyla, bugün itibarı ile parke taşı söküldü ve beton asfalt çalışmasının alt yapısı gerçekleşti. “ dedi.

Habib Kapı, açıklamasının devamında; “ Bir önceki dönemde Değirmenbaşı Belediyesi Meclis üyesiydim, 2014 – 2019 yılları arasında Samandağ Belediye Meclis Üyesi oldum. Önümüzdeki süreçte de siyasi kariyerimi kendi mahallem olan Değirmenbaşı Mahallesinde muhtar olarak görevimi sürdürmek istiyorum. Bunun için Değirmenbaşı Mahallesi Muhtar adayıyım. Vatandaşlarımızın da daha yaşanabilir bir Değirmenbaşı ve mahallemize daha iyi hizmet verebilmek için adaylığımı desteklemelerini talep ediyorum. “ ifadelerine yer verdi.

Haber- Foto: Hasan Dadük

 

 

 

Share
421 Kez Görüntülendi.
                                                                                                                                                    
#

SENDE YORUM YAZ

1+2 = ?