logo

reklam

KAPI KAPI GEZEREK SEÇMEN KAĞITLARINI DAĞITIYOR

İlçemizin En büyük Mahallelerinden biri olan Cumhuriyet Mahallesi Muhtarı Mahir Cebburoğlu, 24 Haziran günü yapılacak seçimlerde oy kullanacak mahalle sakinlerinin seçmen kağıtlarını  kapı kapı gezerek dağıtıyor.

Cumhuriyet Mahallesi muhtarı ve muhtarlar Derneği  başkanı Mahir Cebburoğlu, yaklaşan seçimler öncesi her gün sabahın ilk ışıklarıyla  kapı kapı gezerek seçme kağıtlarını dağıtıyor. 24 Haziran seçimlerine sayılı günler kala seçmen kağıdını adreslere ulaşması için harekete geçtiğini anlatan Muhtar Cebburoğlu, “Seçmenlerin bilgi kağıtlarını zamanında alabilmeleri için harekete geçtik.

Önümüzde seçime sayılı günler kaldı ancak şimdiden seçmen kağıtları gelmedi diye kaygıları ortadan kaldırmak için çalışmalara başladık. Adreslere tek tek ulaşmaya çalışıyorum. Bunun içinde sabah çok erken bir saatte harekete geçiyorum. Seçmen kağıtları eline geçmeyen mahalle sakinlerimiz, bize ulaşabilir. Seçmenler gelip seçmen bilgi kağıdını bizden alabilir. Vatandaşımıza elimizden gelen kolaylığı sağlıyoruz” dedi.

Haber: Ümit Sağaltıcı

Foto: Hasan Dadük

Share
216 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

5+5 = ?