logo

reklam

KANUNCU; “BİR KAKTÜS, BİR HAYAT”

“Lösemili Çocuklar İçin Bir Kaktüste Sen Al”

İlçemizde bugüne kadar birçok vatandaşımıza yardım eden ve birçok vatandaşımızın hem maddi hem manevi yaralarını saran Dr. Serdal Kanuncu, Evvel Temmuz Festivali kapsamında Deniz Sitesi Minnina Cafe önünde Lösemili çocuklar için kendi elleriyle büyüttüğü yanı sıra kendisine iletilen kaktüsleri satıyor.

Dr. Kanuncu’nun önceki gün başlattığı “Lösemili Çocuklar İçin Bir Kaktüste Sen Al” projesi 14 Temmuz’a kadar sürecek.  Minnina Cafe sahibi Meriç Gültekin’in de desteklediği çalışmaya vatandaşlar da destek sunarak çadırda satış nöbeti tutuyor.

 “Sahile Vurmuş Denizyıldızlarının Ne Kadarını Geri Atarsan, O Kadarının Hayatını Kurtarırsın” diyerek vatandaşlarımızı bir hayat kurtarmaya davet eden Dr. Serdal Kanuncu,

“Kendi ellerimizle besleyip büyüttüğümüz kaktüslerimizi Lösemili çocuklar yararına festivalde “Lösemili Çocuklar İçin Bir Kaktüste Sen Al” projesine bağışladık. Gelirin tamamı Lösev’e bağışlamayı hedefledik. Çadırımızı Minnina Cafe önünde kurduk vatandaşlarımızı Lösemili çocuklara yardım etmeleri noktasında bekliyoruz. Sevgili dostlarım; Evvel Temmuz festivalinde lösemili çocuklar için kaktüs satacağımı duyurmam üzerine seferber olan yüreği güzel insanları görmek, çabalarını, desteklerini hissetmek beni o kadar duygulandırdı ki, hepinize teşekkür ederim. Daha festival başlamadan kaktüsleri satmaya başladık. İyi ki varsınız. Güzel insanlık her daim yaşamalı”dedi.

Haber – Foto: Ümit Sağaltıcı

 

 

 

 

 

 

Share
181 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

8+9 = ?