KAMACI'DAN 'CESUR OL İTİRAZ ET, HAYKIR!' ÇAĞRISI! - Samandağ Ayna HaberSamandağ Ayna Haber

Ahmet Kaya

SON DAKİKA

KAMACI’DAN ‘CESUR OL İTİRAZ ET, HAYKIR!’ ÇAĞRISI!

Bu haber 03 Mayıs 2018 - 9:31 'de eklendi ve 112 kez görüntülendi.

 

Selim KAMACI, Samandağ Belediye Başkanı ve mueyyidi olan Meclis Üyelerinin kendilerini bu makama seçen halka karşı ihanet içerisinde olduklarını dile getirdi. KAMACI açıklamasında, gereksiz bir sebep uğruna halk adına borçlanılan paraların daha fazla aciliyet ehemmiyet içeren insan eksenli hizmetlere kaydırılması gerektiğini vurguladı.

KAMACI, dün haber merkezimize yolladığı açıklamasında, “Değerli Samandağ Halkı:

Belediye Başkanı ve mueyyidi olan Meclis Üyeleri kendilerini bu makama seçen halka karşı ihanet içerisindedirler.

Başta şehir merkezinde evi,dükkanı,işyeri,arazisi olan Samandağlılar olmak üzere akabinde Büyükşehir statüsü ile birlikte Samandağ’ına bağlanan köy ve beldelerde yaşayan Samandağ halkını Altını çizerek uyarıyorum.

Mithat NEHİR: Kendini ve şurakaları olan ALİ DİBO’cuları daha fazla zengin ve daha fazla varlıklı yapabilmek adına şehir merkezini taşıma telaşındadır.

Değerli Samandağ halkı:

Belediye binasının merkezden alınarak daha ucra bir yere taşınması Mithat NEHİR ve şurekalarının haricinde hiç kimseye fayda sağlamamaktadır.

Mühendis Amcanın (Tamb…) izni ile ayrıcalıklar tanınarak habire bina diken müteahhitler çarşı merkezi kaydırılır ise binalarınız ne olacak hiç düşündünüz mü kendi paranızla yarattığınız bu canavarlardan nasıl kurtulacaksınız.

Binbir meşakkatle yıllardır biriktirdiğiniz para ile dükkan iş yeri satın alan,bina inşa eden,gurbetçiler,emekçiler,esnaflar,ticaret ve meslek erbabı Samandağlılar UYANIN

Güvenerek seçmek sureti ile iş verdiğiniz,geçimini sağladığınız,maaşını ödediğiniz makam,mevkii sağladığınız yanınızda çalışan Belediye Başkanı Mithat NEHİR tarafından iyi niyetiniz suistimal edilmek sureti ile İHANETE uğramaktasınız

Mithat NEHİR ve üst aklı Samandağ Merkezinde iş yeri dükkanı ,evi,arazisi olan kişilere karşı alanen NEFRET duyguları ile hakaret etmektedir.

Zira; 18 maddeyi uyguladığı yerde gasp edilen parseller ile yandaşlara peşkeş çekilen parsel ve arazilerin bulunduğu bölgeye

Hükümet Binası ile Adliye Sarayının taşınması düşünülmektedir.Bunlarla birlikte Belediye Binasının da taşınması tamamlanırsa Belediye Başkanının yandaşlarına peşkeş çektiği yerlerin değerleneceği öbür yandan Nefret ile baktığı Şehrin Merkez’inde bulunan iş yerleri,dükkanlar ve diğer gayri menkullerin fiyatlarının düşeceği esnafında iflas edeceği hesapları ile bir taşla iki kuş vurmayı planlamaktadır.

Samandağ Halkının Belediye’den beklediği çok daha acil ve ehemmiyet içeren hizmetler paramız yok bahanesi ile askıya alınırken,bekletilirken yapılmazken ihtiyaç duyulmayan yeni bir Belediye Binası yaptırmak üzere halk adına 12 trilyon borçlanmak  ihanetler üstüne İHANETTİR.

Çarşı esnafına ve halkına karşı beslenen KİN ve NEFRETİ kusmaktır.Bunlarla birlikte rant elde etmektir.

Belediye Meclisine seçilen Meclis Üyeleri bir kere olsun elinizi vicdanınıza koyarak,sağlıklı düşünerek bu kararınızdan vazgeçin.

Gereksiz bir sebep uğruna halk adına borçlandığınız paraları daha fazla aciliyet ehemmiyet içeren insan eksenli hizmetlere kaydırın.

Aranızda bu uygulamadan en fazla zarar görecek Meclis üyeleri de var.

UYAN Samandağ Halkı UYAN demokratik vatandaşlık hakkını unutma.

UYAN Samandağ Halkı UYAN çocuklarının haklarını yedirme!

UYAN Samandağ  Halkı UYAN cesur ol itiraz et. Haykır!

UYAN Samandağ Halkı UYAN bu İlçe ALİ DİBOLARIN değil senindir” dedi.

Haber: Hasan Dadük

Foto: Arşiv