ÜST REKLAM

logo

reklam
28 Kasım 2016

KAMACI: HA LÜTFULLAH, HA SADULLAH ÜST AKIL AYNI

selim-k-290x300

KAMACI: HA LÜTFULLAH, HA SADULLAH ÜST AKIL AYNI

Selim KAMACI, HAT-SU çalışmalarını eleştirdi. Kamacı büromuza yaptığı açıklamada, ‘Lütfü SAVAŞ ve HAT-SU Samandağ halkının aklı ile alay etme gibi bir cüreti nereden bulmaktadır?’dedi.

Kamacı açıklamasında, “HAT-SU Altınözü İlçesine yaptığı yatırım olarak 19 mahallenin içme suyu sorununu fazlası ile giderecek yatırımlar olarak 1500 ton kapasiteli su depoları ve bunlara bağlı eski paslı su borularının yenilenmesi ile yeni yerlere su borularının döşenmesi kapsamında 13 milyon TL harcama yapıldığının altını çizerek Altınözü İlçesine 150 bin metre içme suyu şebekesini tamamladıklarını ve konu ile ilgili yatırım ve çalışmalarının sürdüğünü açıklamaktadır.

Ayrıca aynı HAT-SU Belen İlçesine 2014-2016 tarihleri arasında 67 bin metre içme suyu boruları 11.225 metre kanalizasyon boru ve hatları döşendiğini ayrıca Belen İlçesine yönelik çalışmalar ile yatırımların devam ettiği yönünde açıklamalar yapmıştır.

Bu minvalde H.B.B ve ona bağlı HAT-SU HİZMETLERİNİ Hatay’ın 15 İlçesine eşit olarak dağıtıldığının altını ısrarla çizmektedir.

Değerli Samandağ Halkı H.B.B ve ona bağlı HAT-SU’nun eşit hizmet dağıttığı yalanı sizce yutulur cinsten midir?

Zira Altınözü ve Belen İlçelerinin toplam nüfusu Samandağ’ının yarısına tekabül etmekte HAT-SU’nun Altınözü ve Belen İlçelerine yaptığı yatırımlar ise Samandağ’ına yaptığının 15 misli daha fazla olduğunu rakamlarla kendileri ifade etmekteler.

Lütfü SAVAŞ ve HAT-SU Samandağ halkının aklı ile alay etme gibi bir cüreti nereden bulmaktadır. Sorgulamak lazım

Bu cüret ve cesareti Samandağ halkının ona verdiği oylar neticesinde elde ettiği yetkiden alabileceğini düşünüyor olsa gerek

Veya Samandağ’ını H.B.B meclisinde temsil eden Mithat NEHİR ve ekibinden bulmakta olduğunu düşünüyorum. Takdiri sizlere bırakıyorum.

Sayın Büyükşehir Belediyesi Başkanı ve ona bağlı HAT-SU Samandağ halkını temsil eden Mithat NEHİR ve uyumlu meclisinin akılları ile alay edebilirler, ninniler ile uyutabilirler.

Ancak ve ancak bilinçli Samandağ halkını kandıramazlar.

Ha Lütfullah, Ha Sadullah üst akıl aynı, önyargılar aynı değişmiyor. Değişmeyecek Giden gitti gelecek yakındır

Söz konusu Samandağ İlçesi on binlerce oy demektir.

Bu nokta da; CHP’nin kendini sorgulamasını bekliyoruz.

Sayın Lütfü Savaş’ın önyargılarından arınıp kendini sorgulamasını ve sözünde durmasını bekliyoruz.

Takdir değerli Samandağ halkının olacaktır” dedi.

 

Share
728 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

5+3 = ?