KAMACI, GÜMBÜR GÜMBÜR! - Samandağ Ayna HaberSamandağ Ayna Haber

Şişlide Gece Hayatı

şişli escort

SON DAKİKA

KAMACI, GÜMBÜR GÜMBÜR!

Bu haber 27 Eylül 2018 - 12:45 'de eklendi ve 393 kez görüntülendi.

Cumhuriyet Halk Partisi’nin her kademesinde bir nefer gibi çalışan Mehmet Kamacı, CHP İl Başkanı Avukat Halil İbrahim Özgün’ün Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Lütfü Savaş ile ilgili görüşlerinde gel git yaşadığını belirtti. KAMACI, ÖZGÜL’e seslenerek, ‘temennini kendine sakla’dedi.

Av. Özgün’e ‘Sınıf başkanı efendi oğlum’ diyerek seslendiği konuşmasında KAMACI,  “sen ağzınla kuş tutsan, bir işe yaramaz. Seni o koltuğa oturtan anlayışta yanlış yaptığını anlamıştır artık. Ah Servet, vah Servet bu adamlar yakışır sana işte! Lütfü ile düşman olmanı gerektirecek hiçbir şey yokken ihtiraslarına yenildin.

   

1- Uzun süredir önseçim delege vs diyen ekipten olan İl Başkanı ne oldu da adayımız ‘Lütfü, başkandır’ dedi. Ya vahiy indi, yada genel merkez karar almış da haberimiz yok. (Tabi ki adayımız alternatifsiz Lütfü başkandır o ayrı) yada ne haddine tek başına HBB adayını belirliyorsun.

2- 3 ilçe belediye başkanı ile devam etmek temennim demek için de daha küçük. Sen kimsin, nesin sana o görevi kim verdi. Temennini kendine sakla belki ad…..olursun.

3 – Sınıf başkanı efendi, sana orda bu temennilerini söyle diyenler neden kendileri çıkıp ta açıkça ben adayım demedi. Cesaretleri yok mu? İbrahim Yaman Efendi çıkıp ta cesurca ‘ben adayım’ deseydi.

4- Parti Meclisi Üyemiz cesur kız Gülçin Timur’u davet etmemek te ne demek?

5 – Defne Belediye Başkanlığı’na İbrahim Yaman olacağına Servet Mullaoğlu’nu bile tercih ederim.

6- ‘CHP’li değilim. Kürtlerin anadil hakkını savunuyor, Kürt’ü kendime en yakın hissediyorum. Ancak Sırrı CHP’ye çıkınca hoşuma gitmiyor. Net.’ dediğiniz zamanı da unutmadık Söz Uçar Yazı Kalır.” dedi.

Kamacı sözlerinin devamında; “Lütfü Savaş’ı savunmak gerçek CHP’lilerin görevidir. Bu konuda herkesi göreve davet ediyorum.

Haber- Foto: Ümit Dadük Sağaltıcı