ÜST REKLAM

logo

reklam
20 Temmuz 2017

  KAMACI, ‘CHP İLÇE BAŞKANLIĞI’NA ADAY

 

 

CHP İl Delegesi Mehmet Kamacı, , Mustafa Kemal Atatürk’ün yolundan ayrılmayacağına ve ucunda ölüm olsa bile CHP’yi sapmadan yöneteceğini dile getirerek ilçe başkanlığına aday olacağını açıkladı. İl Delegesi Kamacı gazetemiz haber merkezine yaptığı açıklamada şunları söyledi.

“Sevgili partili arkadaşlarım; Kendimi bildim bileli kanımla canımla onurumla ve şerefimle hiçbir baskıya boğun eğmeden ve herhangi bir beklenti ve menfaat beklemeden, Türkiye Cumhuriyeti devletinin kurucu partisi olan partim CHP’yi iktidara getirmek adına partimin en alt kadrosundan en üst kadrosuna kadar her türlü görev ve sorumluluk aldım. Gerektiğinde el ilanı dağıttım, direklere bayrak astım, sandıklarda oldum. Gerektiğinde ilçe seçim kurulunda sabaha kadar kaldım, karar sürecine katıldım. Her zaman sadece partim kazansın diye çalıştım ve hiçbir zaman apolet talebim olmadı. 30 yıllık CHP dönemim içimde ta ki bu döneme kadar, şimdi haklı olduğumu tam olarak anladığım ve partimin düşürülmek istendiği durumu bu dönem içerisinde öngördüğüm için aday olduğum kurultay delegeliğime kadar.

CHP Ne Benim Ne De Bir Başkasının Babasının Tapulu Malı Değildir Ve Olmayacaktır.

İnsanlar ve sahip oldukları mevkiler gelip geçicidir ve baki olan parti bayrağıdır. Bu parti içerisinde mevki sahibi olanlar eskiler gibi şimdide, sahip oldukları mevkileri ile değil amelleri ile anılacaktır. Samandağ halkı ve parti tabanı hiçbir zaman güce ve mevkiye boğun eğmemiş ve bundan sonra da boğun eğmeyecektir.

Bu duygu ve düşünceler doğrultusunda Samandağ halkının ve parti üye ve delegelerinin tercih hakkına şimdiden saygı duyup, uğruna canımı bile vermeye hazır olduğum partimin, ulu önder Mustafa Kemal Atatürk’ün yolundan, hiçbir zaman, ucunda ölüm bile olsa da sapmadan yönetmek, daha doğrusu hademe olmak adına ilçe başkanlığına adayım. Takdir bu dönem gücü elinde bulunduranların değil Samandağ CHP tabanı ve üyelerinindir. Saygılarımla”

Haber Foto: ÜmİT Sağaltıcı

 

Share
657 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

1+6 = ?