KAMACI: ATATÜRK’ÜN FİKİRLERİ ESAD’A İLHAM VERİYOR! « Samandağ Ayna Haber

SON DAKİKA

KURGU DEĞİL, GERÇEKLER

Eğitim, Genel, Sağlık, Yerel

KAMACI: ATATÜRK’ÜN FİKİRLERİ ESAD’A İLHAM VERİYOR!

Bu haber 07 Kasım 2016 - 12:28 'de eklendi ve kez görüntülendi.

k_25212940_ataturk_resimleri_12 1020406127

KAMACI: ATATÜRK’ÜN FİKİRLERİ ESAD’A İLHAM VERİYOR!selim-k

Samandağ Ziraat Odası Başkanı Selim Kamacı, Lübnan ve Suriye üzerine Gazetemiz aracılığıyla değerlendirmelerde bulundu.

Kamacı, yaptığı değerlendirmede özellikle Beşşar Esad’ın Atatürk’ü örnek aldığını vurgularken şunları söyledi; “Suriye yönetimi ve ordusu dünyanın siyasi,ekonomik ve askeri anlamda süper güçleri olarak tanımlanan siyonist ve emperyal vampir Ülkeler ve onlara biatkar yalaka ülkeler takımı ile beslemeleri olan vahşi terör guruplarına karşı verdiği kurtuluş savaşında sahada elde ettiği başarılar hızla devam ediyor.

Suriye; içinde bulunduğu zor şartlara rağmen söz konusu vampirler ve vahşilere karşı haklılığını,bölgedeki,ağırlığı ile varlığını ispat eden olağanüstü olarak tabir edilebilecek siyasi bir başarıyı komşu ülke Lübnan da 01.11.2016’da yapılan Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde  elde etmiş bulunmaktadır.

Zira ABD, İsrail, İngiltere,  Fransa, Arabistan, Katar ve diğer ülkelerin Lübnan dahilinde siyasi istikrarsızlık, mezhebi ayrıştırma, iç savaş senaryoları, güdümlü siyasi yapılar

Ayrıca milyarlarca dolar ve riyallere rağmen Lübnan da,Suriye de dolayısı ile Ortadoğudaki şeytanlıklarına evet diyecek onlara biat edecek Cumhurbaşkanlarını seçtirmeyi başaramadılar.

Suriye yönetimi halkı ve ordusu bütünlük içerisinde Ülkelerini kahramanca savunurken Suriye’nin Lübnan gibi 45 yıldır iç savaşın sürdüğü mezhep ayrışmalarının ve katliamların yaşandığı İsrail saldırıları ve işgalinin sürdüğü istikrarın olmadığı bir ülkede

Bütün siyasi yapıların, bütün mezheplerin ve halkın onayını da alarak seçilen Beşşar ESAD ve fikirlerine çok yakın duran Suriye dostu General Mişel AVN gibi birini seçtirebilmesi olağanüstü bir siyasi başarıdır.

Sayın AVN’nin ilk açıklamasında,İsrail’in işgal ettiği topraklar ile gasp edilen doğal kaynakları geri almak İsrail zulmune karşı durmak,her türlü terörist yapıların temizlenmesi Filistinli halkının geri dönme hakkı ve Suriye ile kardeşlik mesajları çok önem arz etmektedir.

Sayın AVN Beşşar ESAD’ın desteğini alarak Lübnanı doğru istikamette birleştiren Cumhurbaşkanı ünvanı ile tarihe geçmiş bulunmaktadır.

Geçmiş tarihe bir göz atalım 93 yıl önce Türkiye: Bugün Suriye’nin benzerini yaşadığı aynı Ülkeler tarafından askeri ve siyasi saldırılara maruz kalmıştır.

Ancak; Mustafa Kemal,ordusu ve halk ile bütünleşerek Kurtuluş Savaşını başlatmış ve saldırılar bertaraf edilerek yoktan Türkiye Cumhuriyeti Devleti yaratılmıştır.

O savaş Mustafa Kemal gibi bir kahraman yaratmıştır.”

Kamacı, Gazetemiz aracılığıyla yaptığı değerlendirmede son olarak “Daha sonraları o kahramandan esinlenen ilham alan başta Suriye olmak üzere  bir çok ülke sömürgeci ülkelerden özgürlüklerini kazanmışlardır

Bugüne baktığımızda Beşşar ESAD Ülkesini, halkını ve bölgesini savunan bir kahraman olarak görülmektedir.

Ancak Beşşar ESAD her daim Mustafa Kemal Atatürk’e olan sevgi ve saygısını dile getirmekte ve ondan ilham aldığını, onun bir deha olduğunu inkar etmemektedir.

Ayrıca; Türk halkı ile Suriye halkının dost ve kardeş olduğunu her daim vurgulamaktadır.

Süper güçlü emperyalistler çok kızgın 93 yıl önce askeri ve siyasi anlamda karşısında yenilgiye uğradıkları kahraman Mustafa Kemal’in fikirleri bugün Beşşar ESAD gibi bir kahraman daha yaratarak onları tekrar Suriye ve Ortadoğu’da yenilgiye uğratmaktadır.” ifadelerini kullandı.

AyakkabıBot ve çizmeGünlük ayakkabıBot ayakkabı modelleriÇizme ayakkabıTerlik ayakkabıSandaletBabetSpor ayakkabıTopuklu ayakkabıİç giyimMayoÇorapFantezi giyimİç çamaşır takımlarıSütyenGecelikPijama takımıGece elbisesiPlaj giyimGiyimBüyük bedenTesettürEtekTrenckottarz eşofman takımları bayanMontGömlekPantolonT-shirtSweatshirtKırmızı elbiselerCeket