KALBİNİZİ YERİNDEN FIRLATACAKLAR! « Samandağ Ayna Haber

Kardeşim 1 tane 5 tane eklesen neyse sitenin anasını sikmeyin bu kadar aç gözlü olmayın 5 tane koy 4 tane koy kaldıran namerttir.

Şişlide Gece Hayatı

SON DAKİKA

KALBİNİZİ YERİNDEN FIRLATACAKLAR!

Bu haber 31 Temmuz 2019 - 10:24 'de eklendi ve 486 kez görüntülendi.

Bu Festival Nefesleri Kesecek…

Samandağ Belediyesi ana sponsorluğunda Samountain Motosiklet Festivali 3 – 4 Ağustos’ta ilçemizde gerçekleşecek. Samandağ Enduro Kulübü yöneticileri nefes kesecek mücadelelerin yer alacağı Festivale, Samandağ Belediye Başkanı Avkuta Refik Eryılmz ile birlikte tüm ilçe halkını davet ettiler. Yarışma sonucu finişi görecek yarışmaya madalyalar verilecek. 3 Ağustos 2019 Cumartesi günü saat 12.00’da Samandağ Stadı arkasında başlayacak olan festival 4 Ağustosta sona erecek. Endurocular, belediye başkanına belediye bahçesinde kısa bir gösteri de sundular.

Samandağ Belediye Başkanı Avukat Refik Eryılmaz,  kendisini belediye bahçesi önünde gösteri ile karşılayan misafirlerine teşekkür ederken, “3 – 4 Ağustos tarihlerinde, Türkiye’nin birçok yerinde düzenlenen Motokros yarışmasını Samandağ’da gerçekleştireceğiz. Belediye olarak bu festivale elimizden gelen yardımları yaptık. Bu tür sportif etkinliklerin Samandağ’ın tanıtımına katkı sunduğunu düşünüyoruz. Düzenleyen arkadaşlara da bundan sonraki süreçle ilgili olarak da yardımcı olacağımızı ifade ettik. Gerek spor aktiviteleri,  gerek sosyal ve kültürel çalışma ve etkinlikler konusunda Samandağ’ın tarihinin, kültürünün, turizminin tanıtımına katkı sunacak her türlü etkinliğe biz zaten destek vereceğimizi daha önce de ifade ettik. Bizler de elimizden geldiğince yardımcı olmaya çalıştık.   Önümüzdeki süreçte Türkiye Motokros Şampiyonasının Samandağ’da düzenlenesi konusunda bir çalışma yapılabilir. Yaklaşık bir ay önce de Türkiye Yamaç Paraşütü Şampiyonası ilçemizde düzenlendi.

Samandağ’ın bu potansiyelini, gerek deniz sporlarıyla ilgili gerek doğa ve diğer alanlardaki sportif etkinliklere mutlaka destek verilmesi gerektiğini düşünüyoruz. Çünkü bu faaliyetlerin ilçenin turizm potansiyeline, tanıtımına katkı sunan etkinlikler olduğunu düşünüyoruz. Arkadaşlara başarılar diliyoruz. 3 Ağustos’ta 1. Etabı denizde, 2. etabı da Kapısuyu’nda olacak şekilde iki etapta yarışma yapılacak. Bütün vatandaşlarımızı, Hataylı hemşerilerimizi bu müsabakaya davet ediyoruz. Arkadaşlara da bu çalışmalarından dolayı teşekkür ediyoruz” İfadelerine yer verdi.

Enduro Kulüp Yöneticisi Mehmet İlker İlbeyi; “burada asıl amacımız gençlerimize alternatif yaratmak. Burada yediden yetmişe herkesin sorunu gençlerimizin motorsikletleri yollarda kullanması. Bizim amacımız bunlara bir alternatif yaratmak. Biraz da olsa alternatif yarattığımızı düşünüyoruz. Hedefimiz gençlerimizi sokaklardan alıp bu profesyonel görüntüyü hepsine ulaştırmak. Aramızda en genç enruro üyemiz Anıl. 14 yaşında, 1 yıldır bizimle birlikte enduro yapıyor. Babası da bir endurocu, oğlu da mirası devraldı. Simdi uluslararası yarışmaya katılmayı düşünüyormuş. 

3 Ağustos Cumartesi günü saat 12.00’da Samandağ Stadyumunun yanındaki alanda başlayacak. 4 Ağustos Pazar günü ise saat 10.00’da aynı alanda toplanıp, toplu çıkışla birlikte Çevlik’te Şıh Yurduna doğru tırmanış olacak. Enduro parkuru 4 Ağustosta olacak. Herkesi bekliyoruz” dedi.

Haber- Foto: Ümit Dadük Sağaltıcı

escort kadıköy kızların tatlı sohbetleri ile kendinizi iyi hissedeceksiniz. Tatlı sohbetlerin devamında ise gecenizi şenlendirecek ve seks dolu bir güne ‘merhaba’ diyeceksiniz.