ÜST REKLAM

logo

reklam
10 Mayıs 2017

KADINLARA AKTİF SİYASET

Hatay Barosu Kadın Hukuku Komisyon Başkanı Av.Meral Asfuroğlu TÜBAKKOM 13.Dönem 4.Genel Üye Toplantısı Osmaniye Barosu ev sahipliğinde gerçekleştirildi. Topluma kadınlara siyasette aktif olarak yer almasının mesajı verildi.

Toplantıya Türkiye Barolar Birliği Başkanı Prof. Dr. Av. Metin Feyzioğlu, Türkiye Barolar Birliği Başkan Yardımcısı Av. Berra Besler, Hatay Barosu Başkanı Ekrem Dönmez, Adana Barosu  Başkanı Av. Veli Küçük, Osmaniye Barosu  Başkanı Dilem Aksoy, Gaziantep Barosu  Başkanı İskender Kahraman, Kilis Barosu Başkanı Hayri  Muammer Fazlıağaoğlu, Türkiye Barolar Birliği  TÜBAKKOM Koordinatör Yönetim Kurulu Üyesi Yurdagül Gündoğan, TÜBAKKOM Kurucu Üyeleri İstanbul Barosu Avukatlarından Nazan Moroğlu ve Ankara Barosu avukatlarından Tülay Çelikyürek Türkiye Barolar Birliği  Yönetim Kurulu Üyesi Av. Kürşat Karacabey katıldılar.

Hatay Barosu Kadın Hukuku Komisyonu, Av. Meral Asfuroğlu, Av. Ümit Seyfettinoğlu, Av. Funda Altunlu, Av. Selma Keskin ve Av. Nursen Güven’in katılımı ile temsil edildi.

Toplantıya; Adıyaman, Aksaray, Ankara, Antalya, Artvin, Aydın, Balıkesir, Bartın, Bilecik, Bolu, Bursa, Çanakkale, Çorum, Denizli, Diyarbakır, Düzce, Edirne, Elazığ, Erzurum, Eskişehir, Gaziantep, Hatay, Isparta, İstanbul, İzmir, Kahramanmaraş, Kayseri, Kırıkkale, Kırklareli, Kırşehir, Kilis, Kocaeli, Konya, Manisa, Mersin, Muğla, Nevşehir, Ordu, Sakarya, Samsun, Sinop, Sivas, Şanlıurfa, Van, Tekirdağ, Trabzon, Zonguldak Barolarının Kadın Komisyonu üyeleri avukatlarının katılımı ile gerçekleşti.

TÜBAKKOM 4.Genel Üye Toplantısında 14.Dönem Sözcülüğü ve Yürütme Kurulu seçimi yapıldı. Trabzon Barosu dönem sözcüsü olarak seçildi. Hatay Barosu Kadın Hukuku Komisyonu,aday olduğu yürütme kurulu seçimini kazanarak, Adıyaman, Sakarya, Van, Ordu, Eskişehir ve Aydın Baroları ile birlikte yürütme kuruluna seçildi.

Seçimden sonra Hatay Barosu Kadın Hukuku Komisyonu Başkanı Av. Meral Asfuroğlu destek verenlere kısa bir teşekkür konuşması yaptı. Bundan sonraki genel kurullar ise sırasıyla Edirne, Ordu, Sakarya ve Trabzon’da yapılacaktır. Saygılarımla

 

Share
824 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

4+10 = ?