JİMNASTİK VE DANS GÖSTERİSİNE DAVET - Samandağ Ayna HaberSamandağ Ayna Haber

Ahmet Kaya

SON DAKİKA

JİMNASTİK VE DANS GÖSTERİSİNE DAVET

Bu haber 20 Kasım 2019 - 9:30 'de eklendi ve 346 kez görüntülendi.

Plaj Voleybolu turnuvası sonrası Color Fest ve Mikotinband Konserleri ile karşımıza çıkan AS Gençlik ve Spor Kulübü Derneği yeni bir organizasyona daha imza atacak. 

İlçemizde Kapalı spor salonunun ev sahipliğinde gerçekleşen kurslar Hatay’ın tek Ritmik Cimnastik Öğretmeni Aylin Okan tarafından yürütülüyor.

3 ila 14 yaş grubu öğrenciler sene boyunca gerçekleştirdikleri çalışmaları sahneleyecekler. Bunun yanı sıra ekibe henüz 3 aylık bir katılım geçmişi olan öğrencilerde sahnede yerini alacak.

Gazetemizin görüştüğü Hatay’ın ilk ve tek Ritmik Jimnastik Öğretmeni Aylin Okan, cimnastiğin aslında sporun ilk hazırlık aşaması olduğunu belirtirken, öğrencilerin başarısının teşvik ile geldiğine dikkat çekti.

Öğrenmen Okan, sabır, sevgi ve azim ile öğrencilerine ders verirken iki yıldır aktif çalıştıklarını belirtti. Yeni mahalledeki irtibat bürosunda aldığı kayıtlarla, ilçemiz Kapalı Spor Salonunda derslerle devam ediyor.

Bu gösteride veliler çocuklarının geldiği aşamayı gözlemleyecek diyen Öğretmen Okan, tüm vatandaşları önümüzdeki hafta Çarşamba günü (27 Kasım 2019) saat 16.00’da Kültür Merkezi’nde gerçekleştirecekleri ücretsiz etkinliğe davet etti.

Haber – Foto: Ümit Dadük Sağaltıcı