Jet Turizm’den, Samandağ Belediyesine Ziyaret JET TURİZM ÇOK YAKINDA SAMANDAĞ’DA - Samandağ Ayna HaberSamandağ Ayna Haber

Şişlide Gece Hayatı

şişli escort

SON DAKİKA

Jet Turizm’den, Samandağ Belediyesine Ziyaret JET TURİZM ÇOK YAKINDA SAMANDAĞ’DA

Bu haber 08 Temmuz 2020 - 11:53 'de eklendi ve 621 kez görüntülendi.

Jet Turizm Yönetim Kurulu Başkanı Harbiyeli iş İnsanı Oktay Küçükdüveyki, Jet Turizm Genel Müdürü Kemal Kara ve Jet Turizm idari işler sorumlusu Gökay Gökdemir Samandağ Belediyesini ziyaret ederek Samandağ’ında yeni açılacak şubeleriyle bilgi verdiler.  

Ziyaret esnasında Samandağ Belediye Başkanı Av. Refik Eryılmaz, Samandağ halkının Antakya Şehirlerarası otogarına ulaşımı ve vatandaşlarımızın, özellikle de öğrencilerimizin emanet eşya gönderimi konusunda yaşadığı sıkıntıları misafirlerimize ilettik. Talebimizi değerlendiren Jet Turizm ailesi bunun sonucunda,

– Her gün Samandağ- Ankara arası saat 22.00 ‘da Express otobüs seferi

– Her gün 3 servis aracıyla otogara taşıma hizmetinde bulunma

– Ticari olmayan kargoları, özelliklede öğrenci kargolarını ücretsiz taşıma karalarını aldılar.

Samandağ Halkına ulaşım konusunda verdikleri destekten dolayı Sn. Oktay Küçükdüveyki ve Jet Turizm ailesine teşekkür ediyoruz” ifadelerine yer verdi.

Hatay Jet Turizm Samandağ halkının bugüne kadar alamadıkları hizmetleri sunmaya geldiklerini ifade ederek konu üzerine bir açıklamada bulundular.

Yapılan açıklamada; “Samandağ’da doğup dünya çapında yarattığınız firmanıza kardeş olmaya geliyoruz.

  • Bugün itibariyle her gün 2020 model otobüsümüz Samandağ’dan saat 22.00’da direk Ankara’ya kalkış yapacak. Samandağ şubemizden kalkış yapacak otobüsümüz İskenderun ilçemize bile uğramadan direk Ankara seferlerimizi gerçekleştirecek. Ayrıca her gün diğer seferlerimiz içinde ücretsiz seferimiz olacaktır.
  • Bundan sonra gurbetteki aile fertlerinize göndereceğiniz; giyecek, yiyecek, kitap ve ticari olmayan her türlü emanetten ücret alınmayacaktır. Hatay Jet Turizm aslında bunu müjde olarak görmemektedir. Bu bizim ve bizim gibi firmaların doğup büyüdüğü topraklara asli görevidir. Biz sizlere bu topraklarda doğup büyüyen bir firma olarak hizmet etmenin haklı gururunu yaşıyoruz.
  • Korona Virüsü ile mücadele eden halkımızın yaşam koşullarına destek olmak adına bütün bilet fiyatlarımızda %50’ye varan indirimler yaptık. Bu, bizleri bugünlere getiren halkımıza bir diğer vazifemizdir.

Defne – Harbiye’de doğup büyüyen kardeşiniz, Hatay Jet Turizm Yönetim Kurulu Başkanı Oktay Küçükdüveyki olarak ileri bir tarihte Samandağ şubemizde yapacağımız açılışa şimdiden siz değerli dostlarımızı davet ediyoruz”  ifadelerine yer verdi.

Haber- Foto: Ümit Dadük Sağaltıcı