ÜST REKLAM

logo

reklam

İZMİR’DEN, SAMANDAĞSPOR’A DESTEK 

İzmir Narlıdere Ziraat Odası Başkanlığı görevinde olan Samandağlı Remzi Fırıncıoğulları, İlçemizin başarılı futbol takımlarından Samandağspor’a bilet desteğinde bulundu.

Samandağspor Kulüp Sekreteri Görkem Bireyşoğlu’nu İzmir’den arayarak Samandağspor’un bu başarısına kayıtsız kalamayacağını belirten Fırıncıoulları; “300 bilet alarak destek olmak istedim. Samandağspor birçok başarılı çalışmaya imza attı. Bizde bu başarının katlanarak artması için elimizden geleni yaparak değerli takımımıza ve takım oyuncularımıza destekte bulunmamız gerekir.” dedi.

Konu üzerine gazetemiz haber merkezine açıklama yapan Görkem Bireyşoğlu; ” İzmir’den bizleri arayıp destekleyen Oda Başkanımıza teşekkür ediyorum. Samandağ gençliğine sahip çıkmak için elimizden geldiğinin fazlasını yapıyoruz.9 kategoride mücadele ediyoruz ve 300 sporcumuz var. Bütün kategorilerimiz Şampiyonluğa oynuyor. Alt yapımızın futbolcuları hepsi Samandağlı. Hiçbirinin en ufak kötü bir alışkanlığı yok. Bu konuda yönetim olarak hem başarılı, hem de kötü alışkanlıklardan uzak futbolcular yetiştirdiğimiz için kendimizle gurur duyuyoruz.” dedi.

Haber: Hasan Dadük- Foto: Haber Merkezi

 

Share
243 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

6+8 = ?