“İYİNİYET KURALLARI ÇERÇEVESİNDE GÖREVİMİZİ İCRA EDECEĞİZ” « Samandağ Ayna Haber

SON DAKİKA

KURGU DEĞİL, GERÇEKLER

Eğitim, Genel, Sağlık, Yerel

“İYİNİYET KURALLARI ÇERÇEVESİNDE GÖREVİMİZİ İCRA EDECEĞİZ”

Bu haber 16 Eylül 2022 - 17:43 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Hâkimler ve Savcılar Kurulu Birinci Dairesi tarafından, Adli ve İdari Yargı 2022 Yılı Ana Kararnameleri sonrasında ilçemizde göreve başlayan Samandağ Cumhuriyet Başsavcısı Mehmet Onurkan Gülderen, basın mensuplarını ağırladı. 

Basın mensuplarını makamında ağırlayan Cumhuriyet Başsavcısı Gülderen, “İstanbul Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığında 2016 yılından itibaren Örgütlü, Kaçakçılık, Narkotik ve Mali Suçlar Cumhuriyet Savcısı olarak görev yapmakta iken HSK’mızın 2022 yaz kararnamesi ile Samandağ Cumhuriyet Başsavcılığına atandım. İstanbul ilindeki Cumhuriyet Savcılığı görevimden önce 2008 yılından itibaren T.C. Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı ilgili Kuruluşu BOTAŞ Genel Müdürlüğünde Hukuk Müşavirliği Avukatlık görevini ifa ettim.

Samandağ İlçemiz, tarihi, kültürel çeşitlilik ve değerlere sahip, Hatay İlimize merkez ilçe diyebilecek kadar yakın güzide bir sahil İlçemiz. Bu güzel ilçemiz halkına, etkin, hızlı, adil, insan haklarına saygılı, hukuka ve hakkaniyete uygun bir şekilde adalet hizmetini sunma amacıyla var gücümüzle çalışacağız. Cumhuriyet Başsavcılığı olarak hukuka olan güvenilirliği zedelemeden hassas bir şekilde iş ve işlemlerimizi gerçekleştireceğiz. Görev süremiz boyunca adaleti tesis edebilme yolunda hedeflerimizi arttırarak görevimizi yapacağız. Rutin işlerimiz haricinde tüm kurum ve kuruluşlarımızla iletişim içinde olacağız yine halkımızın huzurlu ve güvenli bir ortamda yaşamını sürdürebilmesi adına adalet bilincini arttırmaya yönelik çalışmalarda bulunacağız. Hukuku ve hakkaniyeti tesis etme gayesinde, kurumsal yapımız sınırlarında tüm halkımıza Adliyemizin kapısının açık olduğunu da belirterek, göstermiş olduğunuz ilgi sebebiyle siz değerli basın mensuplarına da teşekkür ediyorum” dedi.

Haber – Foto: Ümit Dadük Sağaltıcı

AyakkabıBot ve çizmeGünlük ayakkabıBot ayakkabı modelleriÇizme ayakkabıTerlik ayakkabıSandaletBabetSpor ayakkabıTopuklu ayakkabıİç giyimMayoÇorapFantezi giyimİç çamaşır takımlarıSütyenGecelikPijama takımıGece elbisesiPlaj giyimGiyimBüyük bedenTesettürEtekTrenckottarz eşofman takımları bayanMontGömlekPantolonT-shirtSweatshirtKırmızı elbiselerCeket