logo

reklam

İYİ PARTİ’DEN, HGC’YE ZİYARET

İyi Parti Genel Merkezi Sivil Toplum Kuruluşları Başkanı Burak Akburak ve beraberindekiler, Hatay Gazeteciler Cemiyetini ziyaret etti. Gerçekleşen ziyarette, hafta sonu İyi Parti Genel Başkanı Merak Akşener’in Hatay’a gelerek bir dizi temaslarda bulunacağı ve Hatay il binasının açılışını yapacağı belirtildi.

Hatay Gazeteciler Cemiyeti’nde gerçekleşen ziyarette konuşan İyi Parti Genel Merkezi Sivil Toplum Kuruluşları Başkanı Burak Akburak, Cumartesi günü genel başkan Meral Akşener’in Hatay’ı  ziyarete geleceğini söyledi.

İfadelerinin devamında Akburak, kalabalık bir miting olacağını belirterek, Tüm Hatay halkını ve siz basın mensuplarını mitingimize bekliyoruz dedi. Ayrıca Cemiyet binasına hayran kalan Akburak “Özellikle böyle güzel bir tesisi Hatay Gazeteciler Cemiyetine kazandırdığınız için teşekkür ederim.  Çünkü harikulade bir tesis. Tarih kokan bir tesis. Çok mutlu olduk burada olduğumuz için. Cumartesi günü sayın genel başkanımız Meral Akşener, Hatay’ımızı ziyarete gelecek. İl binamızın açılışını yapacak. Çeşitli temaslarda da bulunacak. Esnaflarımızı gezecek. Hataylıyı dinleyecek, Hatay’ın problemlerini konuşacak. Bu sebeple de il teşkilatımız sağ olsun on gündür büyük bir çalışma içerisindeler. Reklam faaliyetleri yapıyorlar. Sayın Genel Başkanımızı karşılamak için her türlü tanıtım faaliyetinde bulunuyoruz” dedi.

Hatay Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Ahmet Yetişen ise, gazetecilerin ülkeye katkı sağlayan herkesin yanında olduğunu vurguladı.

Yetişen, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek: “İyi parti kuruldu, inşallah beklentilerini karşılayacak çalışmaları olur. Bizlerde gazeteciler olarak özellikle yerel basın olarak bu konuda her zaman olduğu gibi sizlere de tam destek olacağız, oluyoruz da. Önemli olan ülkemize katkı sağlayacak her siyasi partiye eşit mesafede yerel gazeteciler olarak duruyoruz” dedi.

Haber: Hasan Dadük

Foto : Haber Merkezi

Share
346 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

10+4 = ?