İYİ PARTİ DE YENİ DÖNEM… - Samandağ Ayna HaberSamandağ Ayna Haber

Şişlide Gece Hayatı

şişli escort

SON DAKİKA

İYİ PARTİ DE YENİ DÖNEM…

Bu haber 26 Ekim 2020 - 17:28 'de eklendi ve 967 kez görüntülendi.

İlçe Yönetimi, Belli Oldu

İYİ Parti’nin, Seyran ZİROĞLU başkanlığında oluşturulan Samandağ İlçe Yönetim Kurulu belli oldu. Başkan ZİROĞLU’nun oluşturduğu 51 kişilik ilçe yönetimi listesi Genel Merkez tarafından onaylandı ve kesinlik kazandı.

İYİ Parti Samandağ İlçe Yönetim Kurulu’nun 51 üyesi şu isimlerden oluştu: İlçe başkanı: Seyran Ziroğlu, Nedim Tezcan İlçe Sekreteri, Öner Ökten Mali İşler Ve Teşkilat Başkanı, Elanur Habip Hukuk Seçim Sorumlusu Ve Kadın Kolları Başkanı, Kemal Vural Yerel Yönetimler Sorumlusu Başkanı, Cihan Bahap Yurtdışı Türk Vatandaşları Temsilcisi Başkanı, Şekip Dilber Sivil Toplum Kurulışları (Stk) Başkanı, Bedi Aslan Sosyal Politikalar Doğa Ve Çevre Başkanı, Ahmet Türyaki Esnaf Ve Halkla İlişkiler Başkanı, Fatih Aşkar Arge Medya Ve Eğitim Politikaları Başkanı, Ümit Atlan Gençlik Politikaları Başkanı, Bora Kabasakal Siyasi İşler Başkanı, Muhsin Sabırlı Toplumsal Politiklar Başkanı, Asil Üyeler, Münip Kablan, Seyhan Yıldırım, Gülcan Elmas, Abdulla Özdemir, Tuncay Kazan, Mehmet Gülsever, Aziz Habip, Malik Kazan, Elim Karaçay, Hıdır Teker, Bereket Miçooğulları, Vejdi Dağ,  Güner Uyanık, İsmail Gümüş, Murat Ökten, Murat Öz, Özcan Doğru, Ferhat Miçooğulları, Özcan Sahiloğulları, Sevcan Bahap, Selim Demir, Deniz Kurtdere, Umut Can,             Kenan Özen, Suphi Özdemir, Duygu Barutçu, Mithat Miçooğulları, Şefik Özdemir, Yedek Üyeler: Edip Aslan Ali Barutçu, Erman Derviş, Halil Karaçay, Deyar Arslan, Savaş Akkaya, Onur Gezici, Yıldız Nur, İsmet Yıldız, Şirin Orman Ve Cenay Akdeniz oldu.

Başkan ZİROĞLU, dilek ve temennilerini kamuoyuyla paylaştı…

Başkan ZİROĞLU, “İYİ Parti Yönetimi oluşturulurken, ilçemizin her kesimini; dil, din, mezhep ayrımı gözetmeksizin gerçekleştirdik. Samandağ’mızın sorunlarına çare bulacağımız, çalışabileceğimiz arkadaşlarla, birlik içinde yürüyeceğiz. Başta ilçemiz halkını, partililerimizi ve Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener’in gönlünü fethedecek çalışmalara imza atmak dileğiyle, tüm halkımızı saygıyla selamlarım” dedi.

Cumhuriyet Bayramını kutladı…

İYİ Parti İlçe Başkanı ZİROĞLU, “Mustafa Kemal Atatürk, Cumhuriyeti kurarken, milletinin özgür ruhuna ve vatanının istikbali için umutlarına inanmıştır ki bu asil ruh günümüzde de aynı alev almaktadır. Bu tarihi gün, bizi biz yapan ortak değerlerimiz etrafında her zamankinden daha güçlü bir şekilde kenetlenme günüdür. Cumhuriyet; fikren, ilmen ve bedenen kuvvetli ve yüksek karakterli koruyucular İster. Biz bu meziyetlerin ilçemiz insanında olduğu bilinciyle, Cumhuriyet Bayramımızı kutluyoruz. Cumhuriyet, demokratik bir ülkenin bozulmaz simgesidir…

Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk başta olmak üzere silah arkadaşlarını ve aziz şehitlerimizi rahmetle, kahraman gazilerimizi minnet ve şükranla anıyor; tüm hemşerilerimizin ve tüm milletimizin Cumhuriyet Bayramını kutluyorum” dedi.

Haber – Foto: Ümit Dadük Sağaltıcı