ÜST REKLAM

logo

reklam

‘İSTEKSİZ HİZMETTEN, SAKAT YOL ÇIKAR!”

 

yol

İlçemizin kültürel anlamda en önemli yerlerinden biri olan Vakıflı köyüne giden asfalt yolda, Cumhuriyet mahallesi Vakıflı güzergahı üzerinde çökme meydana geldi.

Çökmenin gündüz meydana gelmesi, olası kazaların önüne geçerken, güzergahı kullanan ilçemiz vatandaşları duruma isyan ettiler.

İlçemizdeki çoğu yolun bozuk olmasını artık bir tarafa bıraktıklarını dile getiren vatandaşlar, ”yapılmayan, bozuk yolların yapılması için onlarca kez tepki gösterdik, umursayan olmadı. Onların adına biz utanmaya başladık. Bozuk yolların yapılmasını bir tarafa bıraktık, bari yapılan mevcut yolları doğru düzgün yapsınlar da bu tür rezillikler ve tehlikeler yaşanmasın. Geçtiğimiz yaz aylarında yapılan bu yol, ilk kış mevsiminde bu hale geldi. Kaldı ki ilçemizin kültürel, etnik ve teolojik mozaiğin önemli bir parçası olan Vakıflı yolu üzeri bu rezillik meydana geliyor. Bir de ilçemizi kültürel ve tarihsel anlamda tanıttıklarını iddia ediyorlar. Siz daha yol yapamıyorsunuz, kalkmış kültürden tarihten bahsediyorsunuz. Bu yolu yaparken isteksiz, bilinçsiz, malzemeden kısarak yaptıkları ortada. Bu çökmeler, isteksiz hizmetin tezahürüdür, dolayısıyla isteksiz hizmetten sakat yol çıktı” ifadelerini kullanarak yetkililere isyan ettiler.

 

 

Share
945 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

9+2 = ?