İŞKUR SAĞLIK KURULUŞLARINA PERSONEL ALIMI YAPACAK - Samandağ Ayna HaberSamandağ Ayna Haber

Şişlide Gece Hayatı

şişli escort

SON DAKİKA

İŞKUR SAĞLIK KURULUŞLARINA PERSONEL ALIMI YAPACAK

Bu haber 21 Aralık 2018 - 8:51 'de eklendi ve 284 kez görüntülendi.

İŞKUR üzerinden sağlık kuruluşlarına çeşitli kadrolarda personel alımı yapılacağı ilan edildi..

Bilindiği üzere Türkiye İş Kurumu üzerinden çok sayıda sağlık kuruluşu personel alım ilanları yayımlıyor.

İşte İŞKUR üzerinden sözleşmeli personel alımı için personel alımı yapacağını duyuran sağlık kurumları ve alım yapılacak kadrolara ilişkin ayrıntılı detaylar,

Sağlık Kuruluşlarına Personel Alımı Yapılıyor

Özel sektörde faaliyet gösteren sağlık kuruluşları tarafından yayımlanan personel alımlarında 7 farklı kadroda toplam 269 personel alım ilanı yer alıyor. Bu alımlara dair pozisyonlar ve pozisyonlara göre personel alımı ayrıntıları şu şekilde,

Hasta Bakımı Teknisyeni kadrosuna 8, Hasta Danışmanı kadrosuna 11, Hasta Kabul-Kayıt Görevlisi kadrosuna 6, Hasta Refakatçisi kadrosuna 11, Hasta ve Yaşlı Bakım Elemanı kadrosuna 131, Hastane Hizmetlisi kadrosuna 1 ve Hastane Yönetimi Ve Organizasyonu Meslek Elemanı kadrosuna 101 personel alımı yapılacak.

Özel Sektör Personel Alımı Koşulları

Adayların bilmeleri gereken en önemli husus özel sektör tarafından talep edilen koşulların büyük bir kısmı özel şartlardan meydana gelir. Adayların ilanı yayımlayan sağlık kuruluşunun ilan metninde yer alan tüm koşulları sağlaması gerekiyor.

Ayrıca bu koşullar her firma ve kurum için farklılık gösteriyor. İşte o koşullar,

Türk vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum olmak, Kadroların gerekliliklerine göre belirlenen eğitim seviyesinden mezun olmak, Vardiyalı çalışma sistemine ayak uydurmak, Takım çalışmasına yatkın olmak, alım yapılacak şehirde ikamet etmek ve edebilecek olmak ve erkek adaylar için askerlik görevini yapmış olmak, yapmış sayılmak veya tecilli olmak Bilgisayar ve Office programlarını etkili bir biçimde kullanabilmek, görevini düzenli yapmaya engel teşkil edecek sağlık sorunu bulunmamak. Bu koşullara ek adayların ayrıca ilanlarda yer alabilecek tüm özel koşulları da sağlamalarını, istiyor.

İlanlara Nasıl Ulaşırım?

Adayların ilanlara ulaşmak için yapmaları gereken bazı işlemler bulunuyor. Öncelikle adaylar hangi kadro için başvuru yapacaklarsa o ilanı İŞKUR’da aratacaklar. Bunun için aşağıda verdiğimiz bağlantıyı kullanabilirsiniz. Bağlantıya tıklayan adaylar, açılan sayfada Meslek yazan bölüme başvuru yapacakları kadronun adını yazıp ara butonuna basacaklar. Bu şekilde ilanlara ulaşan adaylar tüm detayları görüntüleyebilecekler.

Haber Merkezi