logo

reklam

İSKENDERUN BELEDİYE SPORLULAR YEMEKTE BİR ARAYA GELDİ

 

 

 

 

Down Kafede düzenlenen moral yemeğine İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, Ak Parti İskenderun İlçe Başkanı Bestami Bilgili, İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Levent Yılmaz, Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Bilgin, Kulüp Başkanı Levent Duman, Belediye Meclis üyeleri, Belediye Spor Koordinatörü Levent Erköse, Türkiye Spor Adamları Hatay Şube temsilcisi Akın Cerrahoğlu, Kurucu üye Can Toma, İskenderun Belediye Spor Teknik heyet ve futbolcuları katıldı.

Yemeğe davet edilen Amigolar Zafer Bekliyen, Nihat Demircan ile Mehmet Turhan, Spor’a verdikleri destekten dolayı İskenderun belediye Başkanı Seyfi Dingil’e, Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Levent Yılmaz’a ve Ak Parti İlçe Başkanı Bestami Bilgili’ye çiçek taktim ettiler.

Belediye Başkanı Seyfi Dingil, bundan sonra her şeyi çok daha güzel olacağını belirterek “İskenderunspor’un bir yere gelmesi için zamanında çok çabaladık ama maalesef ki kendini spor adamı yerine koyanların hırs ve küçük hesapları yüzünden takım küme düştü” dedi. Başkanı Dingil ayrıca takıma desteklerin devam edeceğinin de sözünü verdi.

Ak Parti İskenderun İlçe Başkanı Bestami Bigili de, İskenderunspor kendisi gibi binlerce insanın hayalinin gerçekten çok büyük bir takım olduğuna işaret ederek “Henüz küçücük bir çocukken İskenderunspor ile seramoniye çıkarken giydiğim ayakkabıların ikisi de soldu, yanı o kadar kısıtlı imkânlarda mutluluk arıyorduk. Şimdi sizler daha şanlısınız” diye konuştu.Uzun yıllar İskenderunspor’un kaptanlığını yapan İTSO Başkanı Levent Hakkı Yılmaz ise bugün burada herkesin tekrar bir arada olmasının gerçekten kendisini çok heyecanlandırdığını ifade ederek “Ancak bu şehrin ekmeğini yiyip suyunu içtiğim güzel İskenderun’un bir takımının ligde olmaması beni ve sporun içerisinden gelenleri çok üzüyor. Bir çok kez çabalamamıza rağmen maalesef ki İskenderun da bazı kesimler küçük düşünüp takımları ve gelecek olan sporcu kardeşlerimizin hayatlarını mahvettiler. Ama inanıyorum ki bundan sonra her şey daha iyi olur bizler sizlere destek vereceğiz” şeklinde konuştu.

İskenderunspor ve turuncu-mavili takıma uzun yıllar amigo olarak hizmet verenler adına konuşan Zafer Bekleyen de “Turuncu Mavili taraftar ekibi olarak İskenderun Belediye Spora her türlü destek vereceğiz. Tüm İskenderunluları desteğe davet ediyoruz” dedi.

Haber Merkezi

 

 

Share
248 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

9+6 = ?