“İŞİNİ ŞANSA BIRAKMAYANLARIN ADRESİ OLACAĞIZ” - Samandağ Ayna HaberSamandağ Ayna Haber

Şişlide Gece Hayatı

şişli escort

SON DAKİKA

“İŞİNİ ŞANSA BIRAKMAYANLARIN ADRESİ OLACAĞIZ”

Bu haber 20 Eylül 2019 - 11:01 'de eklendi ve 520 kez görüntülendi.

Bayır, Samandağ Çınar Parke ile evinizde kışın soğuk, yazın sıcak havayı keseceğiz, duvarlarınızı süsleyeceğiz…

İlçemizde kısa bir süre önce kadın girişimci Gülcan Bayır’ın ortağı ile faaliyete geçen Samandağ Çınar Parke, evlere hızlı girdi.

Yaşam alanlarınızın kimliğini belirleyen en önemli öğelerden biri olan parke, ev dekorasyonunda karakteristik bir farklılaşmanın ilk adımlarından. Rengi, dokusu, genişliği başta olmak üzere; parke işlemini yaptırmadan önce dikkat edilmesi gereken birçok detay mevcut. Bu anlamda, hangi alanda, ne kadar süreyle (bir sonraki değişim zamanını öngörmek doğru seçim için önemli) ve ne tür bir parke kullanacağınızı belirlemeniz gerekir. Peki doğru parke modeli seçerken nelere dikkat edilmeli? Cevabınız detaylı olarak yazımızda sizi bekliyor.

Kısa bir süre önce açılmasına rağmen önce gönüllere sonra evlere konuk olan ÇINAR PARKE, dekorasyonlarında fark yaratmak ve özel dokuları, ısı ses yalıtımına katkıları ayrıca dayanıklı olmaları sebebiyle sıklıkla tercih edilen laminat parke sektörünü ilklerini ilçemize taşıdı.

Evlerinizin ölçüsünde kadın eli…

Ptt yanı Foto Özlem karşısında sıcak ve içten karşılamayla çalışmalarını gazetemize anlatan Bayır, ilçemizde ev dekorasyonlarına farklı bir bakış açısı kazandıran isim olma yolunda hızla ilerliyor.

Bayır, güçlü ve hızlı ekibi ile 7 saatlik süre zarfında 200 m2’lik evin parke çalışmasını tamamlıyor.

Bayır, İlçemiz vatandaşlarının ilgisini çeken bu sektörü Samandağ halkıyla buluşturmaktan büyük onur duyduğunu ifade ederken, evlerde kadın olarak ölçü aldığını görenlerin başta hayret ettiğini, sonra alıştıklarını belirtirken tebessüm ediyor.

3 çocuk annesi Bayır, kadının her zaman iş hayatında olması gerektiğini düşündüğünü belirterek, “Samandağ’da laminat parke ve duvar kağıdı konusunda büyük bir eksiklik olduğunu düşünüyordum, bu yüzden bir ilki gerçekleştirdik. Samandağ Çınar Parke’yi Samandağ halkının hizmetine sunduk. Bu sektörü ilkleriyle Samandağ’a taşıdık. Ülkemizde hızla gelişen bu sektörün evlerimize çok şey katacağını düşünüyorum”dedi.

Neden parke sorumuza kayıtsız kalmayarak yanıt veren Bayır, “aminat ParkelerÖzel dokuları, ısı ve ses yalıtımına katkıları ve dayanıklı olmaları sebebiyle sıklıkla tercih edilen laminat parkeler, en güçlü adaylarınızdan. Tercih edeceğiniz yaşam alanının kullanım yoğunluğuna göre, farklı kalınlıklarda seçilebilecek laminat parkeler, renk ve görünüm anlamında da bolca çeşit sunar ve ulaşılabilir fiyatlıdır. Tüm mekanlarda doğal ve sıcak bir görünüm sağlar. Kullanıldıkça daha doğal bir görünüme kavuşan bu malzeme, mekanlarınıza daha karakteristik bir görünüm kazandırır.

Daha çok romatizma hastası olan vatandaşlarımız laminat parkeyi tercih ediyor. Çünkü laminat parkenin insan sağlığına çok faydası olmakla beraber ısıyı içerde tutma özelliğinden dolayı insanların sık sık hastalanmasının önüne geçiyor. Bütün bunların yanı sıra evlerinize çok şık bir görüntü katıyor.

İnsanlarımız rutubetten dolayı sürekli evini boyamak zorunda kalıyor. Duvar kağıdı yapıldığı takdirde duvarı korumak için boya yapmanıza gerek kalmaz. Çünkü parkelerde olduğu gibi duvar kağıtlarında da 15 yıl size garanti veriyoruz. Parkelerimiz evlerimize kışın sıcaklık yazın soğukluk veriyor. İnsanımız halı sermek zorunda kalmıyor. Sağlığınız ve evinizin modern görünümü için size bir telefon kadar yakınız. Bize ulaşmak isteyen vatandaşlarımız 0552 290 90 92 nolu hattı arayabilirler. Yada bizimle bir kahveyi paylaşmak için ofisimizi ziyaret edebilirler” dedi.

Sonraki sayımızda Bayır’ın parke seçiminde nelere dikkat etmeniz gerektiğini anlatacağız.

Haber-Foto: Ümit Dadük Sağaltıcı