ÜST REKLAM

logo

reklam

“İŞİMİZ İNSANLARI MUTLU ETMEK”

Mutluluk kaynağı olan tatlının lezzeti kadar günümüzde tabak sunumu da oldukça önemli. 

İlçemizde faaliyet gösteren Teras Cafe, özverili çalışmaları ve farklı tabak süslemeleri ve sunumları ile Samandağ’ında fark yaratıyor. Birbirinden güzel tabak süslemeleriyle dikkatleri çeken Teras Cafe yetkilileri ile konu üzerine küçük bir sohbet gerçekleştirdik.

Teras Cafe yetkilileri konuşmalarında; “Tabak süslemelerine yeni başlamamıza rağmen süslemeler oldukça dikkat çekti. Hiçbir pasta tabağını boş göndermiyoruz. Gelen müşterilerimiz tabak süslemelerini gördüklerinde oldukça mutlu oluyorlar. Özellikle çocukların sevincine ortak olmak çok güzel bir duygu. Gerçekleştirdiğimiz şey bir farkındalık aslında. İnsanları mutlu etmek bizi oldukça mutlu ediyor.

“Tatlı Mutlulukla Yenir”

Her gün farklı sunumlarla özverli bir şekilde çalışmaya devam ediyoruz. Tabak süslemeleri noktasında Samandağ’ında fark yarattığımızın farkındayız. Paylaştığımız sayfalarda da fark yarattığımızın farkındayız.

“Tabak Süslemeleriyle Ruhunuzu Yansıtmaya Çalışıyoruz”

Bir çok pastane tabak süslemeleri için tabağa çikolata çizgi halinde sürüp bırakıyor. Biz sadece bu noktada kalmak istemedik. Çok güzel bir iş yapıyoruz. Bu işi biraz da güzelleştirmek bizim elimizde. Ayrıca bu durum vatandaşlar tarafından da çok beğenildi. Her gelen müşterimizden çok olumu tepkiler aldık. Bundan sonra ki süreçlerde de vatandaşlarımızı mutlu etmek için ve ortaya güzel şeyler koymak için elimizden geleni yapacağız.” ifadelerine yer verdiler.

Haber- Foto: Hasan Dadük

 

 

 

 

Share
434 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

4+7 = ?