ÜST REKLAM

logo

reklam
10 Nisan 2017

İŞADAMI ELATAŞ, İLÇE KAYMAKAMINI ZİYARET ETTİ

 

İlçemiz işadamlarından Latif Elataş, Samandağ-Çevlik deniz yolu üzerinde kurdukları dev tesis Palmira ile ilgili İlçemiz Kaymakamı Dr.Cahit Çelik’i bilgilendirmek üzere makamında ziyaret etti.

Elataş, Kayamakam Dr.Çelik’i ziyaretinde ”burada yaşayan insanlarımıza istihdam sağlamayı amaçlıyoruz. Hatay’da  ve Samandağ’da şuana kadar yapılamayan bir tesis kurduk. Dünyanın en büyük ve en güzel sahillerinden biri olan Samandağ sahillerinde yatırım yapmak bizi mutlu etti.

Palmira Tesisimizde; Dev Aqua Parkı, Büyük, orta ve çocuklar için yüzme havuzları, Yol Cephesinde Büyük Restaurant, Teras Restaurant,  Havuzbaşı Bar, Pansiyonlar, mevcut.

Amacımız burada yaşayan insanlarımıza istihdam yaratarak deneyimli personelimiz ile müşterilerimize en güzel hizmeti vermek.” ifadelerini kullandı.

İlçe Kaymakamı Dr.Cahit Çelik ise, kurulan tesisin ilçe halkına hayırlı olması temennisinde bulunarak,”ilçemiz denizi aşırı dalgalı. Özellikle çocuklarımızın havuzda yüzmeyi öğrenip denize girmesi açısından bu tesisler önem kazanmakta. Tesisin ilçe halkına hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

Haber-Foto:Ali Doğru

Share
966 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

2+2 = ?