ÜST REKLAM

logo

reklam

”İŞ VATANDAŞA MI KALDI?”

PARKE (2)

Kışın gelmesi ve şiddetini arttırması, özellikle şiddetli yağışların yaşanması ilçemizdeki alt ve üst yapı sorununu daha da gün yüzüne çıkarmaya başladı.

Şiddetli yağışların olmadığı zamanlarda bile yol kenarlarındaki kanalların tıkanmasını, var olan, ancak reklam tabelalarındaki reklamlarla üstü örtülen sorunları türlü gerekçeler ile geçiştirmeye devam ediyorlar.

İlçemize bağlı Tekebaşı Mahallesi Cafer-i Tayyar Türbesi civarında şiddetler yağışlar sonra çöp poşetleri, çalılık ile  tıkanan kanalları vatandaş, eline kazma kürek alarak temizlemeye başladı.

Tekebaşı Mahallesi sakinlerinden ve Cafer-i Tayyar türbesi hademesi Haydar Belli, geçtiğimiz hafta yaşanan yağışlardan sonra tıkanan ve biriken suyun türbe bahçesine akmasına neden olan kanalı eline aldığı kazma kürek ile temizledi.

Muhabirimizin objektifine takılan bu görüntüler, reklam tabelalarında hizmet destanları yazan belediye yönetimini bir kez daha yalanlamış oldu.

Bölgeden geçen vatandaşlar ise, kanal temizliğini yapan Haydar Belli’yi görünce, ”belediye niye ilgilenmiyor? Hizmet laf ile mi olur sadece! İş vatandaşa mı kaldı?” demekten kendilerini alamadılar.  haber-foto:ali doğru

 

 

 

Share
629 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

1+3 = ?