İŞ ADAMI HİLENOĞLU’NDAN BAYRAM KUTLAMASI « Samandağ Ayna Haber

Kardeşim 1 tane 5 tane eklesen neyse sitenin anasını sikmeyin bu kadar aç gözlü olmayın 5 tane koy 4 tane koy kaldıran namerttir.

Şişlide Gece Hayatı

SON DAKİKA

İŞ ADAMI HİLENOĞLU’NDAN BAYRAM KUTLAMASI

Bu haber 05 Temmuz 2022 - 12:47 'de eklendi ve 178 kez görüntülendi.

İlçemizde faaliyet gösteren Hilenoğlu Paketleme işletme sahibi İşadamı Mahir Hilenoğlu, Bereketin, huzurun, manevi duyguların en yoğun şekilde yaşandığı Kurban Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

İşadamı Hilenoğlu mesajında; “Manevi duyguların, hoşgörü ve paylaşmanın, en yoğun yaşandığı bir Kurban Bayramına daha erişmenin mutluluğunu hep birlikte yaşıyoruz.

Farklı inanç ve kültürlere ait bayramların saygı ve hoşgörü içerisinde kutlandığı ilimizde hiç kuşkusuz bu bayramda da ilimizin tüm renkleri, karşılıklı sevgi ve kardeşlik ikliminde yüzlerce yıldır olduğu gibi birbiriyle gönülden kucaklaşarak Kurban Bayramını beraber yaşayacaklardır.

Bayram paylaşıldıkça artar. Mutluluk paylaşıldıkça artar. Bu duygu ve düşüncelerle, bayramın ülkemize, milletimize, âlem-i İslâm’a ve bütün insanlığa sağlık, huzur ve barış getirmesini Yüce Rabbimden diler.  Hataylı hemşehrileriminin, milletimizin ve tüm insanlığın Kurban Bayramı’nı en içten duygularımla kutluyorum” dedi.

Haber- Foto: Ümit Dadük Sağaltıcı