İNSİYATİF, ATA HUZURUNDA | Samandağ Ayna Haber

Ahmet Kaya

SON DAKİKA

İNSİYATİF, ATA HUZURUNDA

Bu haber 24 Ekim 2017 - 9:09 'de eklendi ve 42 kez görüntülendi.

 

İlçemizde Eski Vergi Dairesinin yerine park talebi ile yaklaşık 6 ay evvel kamuoyunun huzuruna çıkan Samandağ Nefes Almak İstiyorum İnsiyatifi Üyeleri, geçtiğimiz hafta Anıt kabir ziyareti sonrası Cumhuriyet Halk Partisi Genel Merkezinin yolunu tuttular. İnsiyatif üyeleri, CHP Genel Merkezinde CHP Yalova Milletvekili Muharrem İnce’yi ziyaret ettiler.

Cesur duruşu ve kendine özgü çarpıcı eleştirileriyle sevilen CHP Yalova Milletvekili Muharrem İnce’yle koyu bir sohbete dalan İnsiyatif Üyeleri, ilçedeki çıkış noktalarını, konu ile ilgili gittikleri imza kampanyasının sonuçlarını, halkın taleplerini ve partinin ilçede bulunduğu konumu anlattılar.

Gerçekleştirdikleri ziyaret için İnsiyatif Üyelerine teşekkür eden İnce, “parti ile ilgili eleştirileriniz ve önerileriniz dikkate alınacaktır. Park talebine gelince ilçede böyle bir alana ihtiyaç olduğu topladığınız imzalardan belli. İlçe halkına kulak tıkayan bir yönetim anlayışı olmaz, olamaz. Fakat yerel sorunlarla ilgili Yalova Milletvekili olarak benim müdahalem şık olmaz, racona ters. Bölgenin milletvekilleri sorunlarda çözüm odaklı, uzlaştırıcı olmalı. Bu konuda çözüm odaklı olmak adına bize düşeni yaparız” ifadesinde bulundu.

İnsiyatif üyeleri İnce’ye gerçekleştirdikleri ziyareti Genel Başkanlığa aday olmuş biri olarak gerçekleştirdiklerini belirterek “sizin için Genel Merkezde R.T. Erdoğan ne ise ilçede Mithat Nehir’in halk nezdindeki durumu eşdeğerdir. Tunceli’yi kaybettiniz Samandağ’ını kaybetmeyin. Gelin CHP’nin kalesini yıkmayın ” ifadesinde bulundular.

Haber-Foto: Ümit Sağaltıcı

afdah.info

voir films