ÜST REKLAM

logo

reklam
15 Mayıs 2019

“İNSANLARIN HUKUKA OLAN İNANÇLARI ZEDELEMİŞTİR”

Akdeniz Kültür Ve Dayanışma Derneği Başkanı Akan Sönmez, ‘İnsanların hukuka saygılarını yitirmeleri Türkiye için tehlikelidir’ dedi.

Akdeniz Kültür Ve Dayanışma Derneği Başkanı Akan Sönmez, gazetemize konuştu. İstanbul seçimlerinin iptali ile ilgili konuşan Dernek Başkanı Sönmez, ‘ İstanbul seçimlerinin iptal edilmesi ve iptal gerekçelerinin hukuki yönden doldurulamaması insanların hukuka olan inançlarını zedelemiştir. Kendi atadığınız seçim sandık görevlilerini bahane etmek veya adayların veya görevlilerin khk lı olduklarını öne sürmek kazanana göre partizanca karar vermek   işkence ile öldürülmesidir. Başkanlık seçiminde 2500000 mühürsüz oyu sineye çekip kabul eden ysk nasıl olurda oylarla bile ilgisi olmayan ve dahası suç işlediği kanıtlanmayan ve kendi atadığı kişileri bahane edebilir.

Türkiye’nin geleceği için demokrasi hukuk ve insan hakları diyoruz. İnsanların hukuka saygılarını yitirmeleri Türkiye için tehlikelidir. Türkiye istanbul belediye başkanlığı koltuğundan büyüktür. Kimsenin kendi kariyeri için ülkeyi ateşe atması kabul edilemez. Bu hatadan biran önce dönülmesini istiyoruz”dedi.

Share
0 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

7+1 = ?