ÜST REKLAM

logo

reklam

İNSANA SAYGI VE SEVGİ İÇİN YÜRÜYECEKLER

Tarihe, kültüre, doğaya insana saygı ve sevgi temelinde hareket ettiklerini ifade eden Ehlen Dergisi yayıncıları ve okurları 9 Eylül pazar günü sabah 07.00’de Karaçen köprüsünden doğa yürüyüşüne başlayacaklarını, yürüyüş sonrasında ise Şıh Hasen Telli ziyaretinde kahvaltı yapacaklarını belirttiler.

Gerçekleştirilecek olan doğa yürüyüşüne bütün halkımız beklediklerini ifade eden Ehlen Dergisi yetkilileri konu üzerine bir açıklamada bulundular.

Yetkililer açıklamalarında; “Ehlen dergisi olarak 2018 yılında tarihe, kültüre, doğaya insana saygı ve sevgi temelinde düzenlediğimiz doğa yürüyüşlerini Karaçen ve civarını keşfedeceğimiz doğa yürüyüşüyle sonlandırıyoruz. Öncelikle Nehr Zğayyir köyünde ki Karaçen köprüsünden başlayacağız daha sonra yürüyüşümüzde yeniçağ köyünün “Yeni” Mahallesine geçeceğiz; burada ilk molamızı verdikten sonra, yeniçağ köyünün Yarımtepe Mahallesine devam edeceğiz, Yarımtepe Mahallesinde asma köprü ve ağaçlı yolda dinledikten sonra araçlarla gideceğimiz Şıh Hasen Telli ziyaretinde yapacağımız kahvaltıyla sonlandıracağız. Herkesi bekliyoruz.

Dip Not 1: Yol ücreti kişi başı ödenecektir.

Dip Not 2: Etkinliklerimizin nerdeyse tamamında uyguladığımız kendi kahvaltını kendin getir, beraber yeriz aynen devam ediyor. Bu yüzden kahvaltılıklarınızı ve atıştırmalıklarınızı getirmeyi unutmayın

Dip Not 3: Vücudumuzun temel ihtiyacı olan su ve güneşten korunmak adına; şapkalar, güneş gözlükleri ve güneş kremleri yanımızda olsun” ifadelerine yer verdiler.

Haber-Foto: Ümit Sağaltıcı

Share
513 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

9+8 = ?