logo

reklam

YİNE, İŞ KAZASI…

5. KATTAN DÜŞTÜ, HAYATININ BAHARINDA CANINDAN OLDU…

   

 

İlçemize bağlı Atatürk Mahallesi Yeni Park karşısında inşaat halindeki binada çalışan Gözene Mahallesi sakinlerinden 34 yaşındaki 3 çocuk babası Özer Dadük, inşaatın 5. katından düşerek hayatını kaybetti.   

Saat11:00 civarlarında gerçekleşen olayda Dadük’ün düştüğünü fark eden civardaki vatandaşlar ambulansa haber verdi. Ambulansın olay yerine gelmesinin ardından Dadük, olay yerinde can verdi.

“Cansız Bedeniyle Karşılaşan Aile Şok Geçirdi”

Dadük’ün cansız bedeni ile karşılaşan ailesi kriz geçirdi. Olay yerinde vefat eden Dadük’ün annesi olay yerinde fenalaşarak hastaneye kaldırıldı.

“Bu Binada Yaşanan İkinci Facia”

16 Mart 2018 tarihinde de aynı inşaata ait bir beton mikseri 73 yaşındaki Tevfik İnli isimli bir vatandaşı inşaatın yakınlarında ezmiş, İnli olay yerinde hayatını kaybetmişti. Dün gerçekleşen olayda ise Özer Dadük inşaatın hiç bir güvenliği olmadan çalışmaya başlamışken inşaatın önünde bulunan briketleri 5 kata taşımaya çalışırken dengesini kaybederek düştü. Akıllara durguluk yaratan olay bu binada neden hiçbir önlem alınmadığı konusunda düşündürdü.

Savcılık Soruşturma Başlattı

Olay yeri inceleme ekipler olay yerine gelerek inceleme başlattı. Samandağ savcılığı olayla ilgili soruşturma başlatırken Dadük’ün cansız bedeni otopsi için Adana Adli Tıp Kurumuna gönderildi.

Haber – Foto: Ümit Dadük Sağaltıcı

 

Share
621 Kez Görüntülendi.
                                                                                                                                                    
#

SENDE YORUM YAZ

1+9 = ?